1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszająca sie konsola na kopiach gier, Pomocy. Czyżby nadchodził RROD ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lobek, Luty 2, 2009.

1. lobek

lobek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem. Otóż gdy gram na xboxie w grę oryginalną, wszystko jest ok. Gdy gram w kopie tej samej gry, konsola sie zawiesza. Wiesza sie w różnych momentach. Zgranie na HDD nic nie pomaga. Dodam, że wcześniej gra chodziła bez zarzutu. Jak sie zawiesi, pozostaje tylko restart xboxa. Konsola przerobiona iXtreme 1.5, napęd Samsung. Jest to X360 Premium 20GB (bez 65nm i HDMI).
    Co może być przyczyną takiego zachowania konsoli?
    Czyżby nadchodził RROD?

2. Lotnik421 Xbox One

3. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chyba bedzie RROD bo ja mialem to samo tylko raz mi sie gra zawiesila i zrestowalem konsole, wlaczam ponownie i 3 czerwone diody !

4. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    To w Samsungach instalują iExtreme 1.5 ?? A roda niema po 1 zawieszeniu raczej skoro orginalne ci chodzą ładnie to znaczy że coś z przeróbką.

5. lobek

lobek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sereczek, gra sie wiesza za każdym razem gdy gram na kopii. Tylko w różnych momentach.

6. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja bym napęd Samsunga wywalił bo z nim największe problemy są... Skoro piszesz, że orginałki śmigają idealnie, to raczej nie RROD.

Wczytywanie...

Poleć forum