1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszająca się konsola.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kimek, Kwiecień 29, 2008.

1. kimek

kimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Szanownych Forumowiczow otoz moj problem polega na ZAWIESZANIU sie konsoli Np. kiedy sie wlacza kilka sekund i zie zatnie(zawiesza sie obraz , lub kiedy gram i w zawiesi sie obraz slyszzalem ze jedyny sposob jest tak zwany zawieszenie zasilacza na pudelku od butow ale i to nie pomaga co jej dolega POMOZCIE z gory dziekiS

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzelus301

Grzelus301 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: ZAWIESZAJACA SIE KONSOLA

Co !!?? Nigdy nie słyszałem takich bzdur z tym zasilaczem !! Haha.... . Nie spalił Ci się on ? Wystarczy użyć opcji szukaj a na pewno byś znalazł odpowiedź na swoje pytania... Z tym zawieszaniem to troche podobne do zimnych lutów :) SZUKAJ !! A i kto Ci taki kit wcisnął z tym zasilaczem ?? :) :D
    Dobre... .

4. zabchan

zabchan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Szczerze mówiąc chciałem sie dołączyć do zapytania - mam ten sam problem (no może jedyna różnica to taka, że nikt mi nie poradził rozwiązania z pudełkiem od butów ;) ). Ale konsola niestety wiesza sie, nie ma reguły - czasem jużw menu, czasem po wejściu do gry, czasem po chwili. Ogólnie jednak - za każdym razem.

5. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

A można na jakich płytach nagrywasz i z jaką prędkością?

6. ZBYSZEKSOPRANOPRANO

ZBYSZEKSOPRANOPRANO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

witam.a czy po graniu w gta 4 nie zawiesz wam sie konsola ? od czasu kiedy zaczolem grac w gta 4 konsola zaczela mi sie zawieszac.obraz robi sie zakratkowany i dupa blada.po wlozeniu innej gry robi sie to samo.jezeli znacie lekarstwo na to dajcie znac.

7. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Zawieszająca się konsola.

Jeśli obraz robi ci sie zakratkowany to w przeciągu kilku miesięcy twoja konsola wywali 3 czerwone światełka. GPU odkleił ci się od płyty głównej która najprawdopodobniej uległa wyprężeniu z powodu przegrzania GPU. Cyna uległa utlenieniu i skruszała. Tyle co do technicznych spraw.

Powiem ci szczerze że już po twojej konsoli i szykuj ją na serwis albo kupno nowej.

8. zabchan

zabchan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Zawieszająca się konsola.

Szczerze mówiąc nie nagrywam osobiście, ale może coś da informacja, że problem występuję również w wypadku oryginalnych płyt...

9. FALKIKC

FALKIKC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich użytkowników i przepraszam moderatorów. Jestem nowy i jedyny wątek o zawieszaniu znalazłem tu i ostatnie wpisy prawie 3-lata temu . Posiadam konsolę z 2007 roku z wejściem HDMI, używana sporadycznie tylko oryginalne gry, konsola nie przerabiana. Konsola wiesza się jak w opisie wyżej nie wyświetlają się żadne błędy. Może już jest na to recepta. Ewentualnie sprzedam konsolę jako uszkodzoną . Przepraszam jeżeli to nie ten dział i dziękuję za odpowiedzi.

10. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Jak chcesz sprzedac pisz na gg 8945104

Sent from my X8 using Tapatalk :)

11. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po prostu konsola już pada . Są serwisy które oferują naprawę ale moim zdaniem to bez sens bo i tak większość konsol po takich zabiegach tzn. poprawa chłodzenie , lutów, przelutowywanie gpu itp... za jakiś czas padnie więc lepiej kupić jakiegoś jaspera i mieć spokój . Chociaż nie jest powiedziane że jasper też się nie psuje ale jest najmniej awaryjny.

Wczytywanie...

Poleć forum