1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszający się DASH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jacis, Lipiec 30, 2012.

1. jacis

jacis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!

Nie wiem czym to jest spowodowane,ale po uruchomieniu jakiegoś emulatora np. Xbox1 i wyjściu do Freestyle dash'a,po chwili zawiesza się konsola....:grumpy:,muszę odłączyć konsole od neta i jest ok.
    W momencie gdy podłączę konsole do neta,znów zawiesza się dash,muszę wtedy wyczyścić dane gier i jest ok.
    Mam najnowszy soft,poniżej mój dashlaunch.ini:

[Settings]
    nxemini = true
    pingpatch = true
    contpatch = false
    regionspoof = true
    debugout = false
    liveblock = true
    remotenxe = true
    livestrong = false

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. loki7777

loki7777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zainstaluj ponownie FSD.

4. jacis

jacis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki loki7777 za odpowiedź,znalazłem na to lekarstwo,zainstalowałem nowego dashlaunch'a 3.02.

pozdrawiam

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Nie ten dział

Wczytywanie...

Poleć forum