1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszający się xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dillusionisto, Sierpień 14, 2013.

1. Dillusionisto

Dillusionisto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, mam pewien problem z moim xboxem 360 ( wersja slim 250gb). Otóż co jakiś czas konsola mi się zawiesza, nie jest to częste ale np czasem nie zawiesza sie ponad miesiac a czasem 3 razy na dzień. 1. Czy możliwe jest, że konsola się przegrzewa a jeśli tak to czy warto kupować coś w stylu podstawki chłodzącej? 2. Czy wyłączanie konsoli co kilka godzin coś da? Czasem gram 7-8 godzin bez wyłączania konsoli ale zauważyłem, że xbox jest ciepły nawet po 2h... Pisząc "zawiesza się" mam na myśli to,że by móc dalej grać muszę go wyłączyć przyciskiem na konsoli i znowu włączyć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Na początek usuń pamięć podręczną w opcjach dysku,lub wyjmij go i sprawdż czy problem nadal występuje..
    To że jest ciepły to normalne.

Wczytywanie...