1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie gier po nagarniu iHasem

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez szyna55, Maj 22, 2013.

1. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam!
    W skrócie:
    -iHasa 124B
    -płyty verbatim, prędkość 2,4x,
    -booktype ustawiam za każdym nagraniem,
    -buffor na 512mb
    -przed każdym nagraniem grę przepuszczam przez ABGX.
    -iHasa pod przejściówkę USB do laptopa i zasilanego zasilaczem od kompa.

Problem polega na zacinaniu gier. Dla przykładu gra Battlefield 3 uruchomi się raz na parę prób. Potem nagrałem wiedźmina 2, pierwsza płyta ładnie chodzi ale czasami zdarza się, że nie chce ruszyć. Doszedłem do momentu gdzie gra prosi o drugą płytę i wtedy następuje zacięcie się konsoli i tak na 3 NAGRANYCH KOPIACH. Pomyślałem, że to wina napędu w xboxie (xbox był z 2006r) więc go sprzedałem i kupiłem bardzo mało używaną konsole SLIM. Wiedźmin w końcu ruszył, wtedy pomyślałem, że koniec moich problemów aż do dziś kiedy nagrałem sobie polską wersję Hitmana. Gdy chcę zacząć nową grę pokazuje się scenka wprowadzająca i nagle konsola się zacina i tak za każdym razem w tym samym miejscu. Wtedy opadły mi ręce.
    Ma ktoś pomysł jakby rozwiązać mój problem?

Dodatkowo dodam, że mam za sobą parę udanie nagranych kopi (forza 4, borderlands 2)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Być może po prostu źle ci się Hitman nagrał. Bez paniki. Przepuść go przez Nero Discspeed i zobacz jaką jakość będzie miał. Możesz nagrać też hitmana jeszcze raz. jeśli problem się powtórzy to wtedy będziemy myśleć :) Być może masz jakieś skoki napięcia przy zasilaniu nagrywarki i to też może być przyczyną złego wypalania gier.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum