1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie komputera

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez clinic121, Grudzień 9, 2010.

1. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Witam, mam taki problem sformatowałem komputer zainstalowałem sterowniki i zaczoł mi się zawiszać, cóż sformatowałem ponownie i tutaj zorientowałem się że zaczoł się zawieszać po zainstalowaniu sterowników wiecie co mogę z tym zrobić, prawdopodobnie po zainstalowaniu sterowników do płyty głównej ale nie jestem w 100% pewien.

Płyta głowna to asus k8w-xe

Jak coś to mogę podać wiecej szczegółów.

Zmieniam zdanie to jednak wina sterownika do karty graficznej z powodu że odinstalowałem sterownik i komputer śmiga bez zwiechy już 1h tyle że co to za komputer bez sterownika do karty graficznej jak byście wiedzieli co mam zrobić to piszcie karta to

GeForce 430GT

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Edytuj posty i pisz po polsku........

4. MaverickPL

MaverickPL Guest

Zainstaluj nowsze sterowniki, zainstaluj starsze sterowniki... napisz do pomocy technicznej nvidii? Sprawdz jaki inny sprzet masz jeszcze w komputerze i zainstauj do niego nowsze/starsze sterowniki...
    Odinstaluj wszystko i instaluj pojedynczo sprawdzajac kiedy zacznie sie wieszac....

Sprawdz czy nie masz wywalonych kondensatorow na plycie glownej... etc...

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czyli trzeba odwiedzić serwis.. Na starym kompie ze GF6xxx mam coś podobnego. Instalując nowe sterowniki do karty windows siada.. I tylko te oryginalne z płyty nVidi działają..
    Tak to już jest stary sprzęt i czas na przejście w starym kompie na PCI.

Jak mówię odwiedź serwis może coś doradzą..

6. MaverickPL

MaverickPL Guest

Tak... zainstaluja ci starsze sterowniki i zainkasuja 100pln ;-)

Po pierwsze poczytaj na stronie nvidii ktore sterowniki beda odpowiednie, po drugie jak pisalem.... istaluj starsze i sprawdz na ktorych "najnowszych ze starszych" bedzie wszystko dzialalo OK.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    jakie 100 zł. Przecież możesz dać do serwisu na diagnozę i nie wiem ile tam to jest 10-15 zł zależy gdzie.. I niech tylko zdiagnozują co rzeczywiście wyzionęło ducha (bądź jest w trakcie).
    A stare sterowniki to może samemu wypróbować czy zadziała.
    Mówiąc o serwisie to tak jak napisałem miałem na myśli wykrycie tego co rzeczywiście psuje się. I wymiana tego jak najtańszym kosztem. Wiadomo że po serwisie to wtedy otrzymasz informacje prawie 100% - co jest nie tak.. (prawie bo nie wiadomo jaki rzetelny serwis to będzie, jak masz jakiś taki pewny to, do nich oddaj kompa)

8. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Ok biorę się do roboty :D

9. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    sprawdz czy kondensatory na plycie nie sa spuchniete

10. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Najlepiej oddać do jakiegoś serwisu,i po sprawie.

Wczytywanie...

Poleć forum