1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siomo, Sierpień 16, 2014.

1. siomo

siomo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam nową konsole max 1.5 miesiaca -xbox 360 e stingray 250gb i wczoraj podczas gry w "Motocross Madness" konsola zawiesiła się i nic nie mogłem zrobić, dzisiaj to samo i też przy tej gierce, o czym to może świadczyć, że konsola się psuje czy jak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Jeżeli zawiesza się tylko przy tej gierce to jest coś nie tak z samą grą, spróbuj wyczyścić płytę, zainstaluj ją na dysku i zobacz jak będzie śmigać :p

4. siomo

siomo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tak gra jest z "Game with Gold" więc nie mam płyty, przy innych grach nie zauważyłem tego, ale z tej 2razy w ciagu 2 dni, a nie gram jakos super duzo

5. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    może pomoże banalne rozwiązanie, wyczyść catche konsoli i ewentualnie pobierz grę ponownie :p

Wczytywanie...

Poleć forum