1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie Obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Spartacus, Czerwiec 3, 2010.

1. Spartacus

Spartacus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Mam tego typu problem otóż włączam konsole, dashboard się ładuje jest wszystko OK, po menu mogę spokojnie skakać, włączam jakąś grę, czasem się włączy jakiś filmik, czasem czarny ekran i po prostu zwiecha, nic tylko restart. Kiedyś miałem coś podobnego i konsola zaskoczyła teraz niestety nie chce.

Próbowałem bez dysku, bez pamięci, w różnej pozycji konsole, bez zainstalowanej gry - tylko z płytki i nic. Po prostu zwiecha, grałem w Red Dead Redemption i w pewnym momencie mi się zawiesiło i od tego momentu są problemy.

Jakieś zalecenia prócz serwisu lub nowej konsoli? Będę wdzięczny.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum