1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie podczas gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fubus, Wrzesień 26, 2013.

1. Fubus

Fubus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie zaopatrzyłem się niedawno w używanego Jaspera z dyskiem 60gb. Generalnie gry działają ale podczas śmigania w forze motorsport 3 miałem problem, dosłownie w pewnym momencie na torze przestały doczytywać się tekstury, a potem konsola zawisła bez kompletnej reakcji. Musiałem ją po prostu wyłączyć ręcznie przyciskiem i włączyć. To wystarczyło bo konsola ruszyła na nowo. Zaopatrzona jest w LT 2.0, czy to wina źle nagranej kopii gry ? Czy też sprzęt może zacząć się sypać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. FunnyPeKI

FunnyPeKI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Często tak miałem ale w NFS Undercover na Xboxie wersji Core. Inne śmigały a tylko ta miała problemy z teksturami. Po drugim wypaleniu było trochę lepiej ale nadal tor znikał i zawiecha. Możesz mieć problem z płytką.

Wczytywanie...

Poleć forum