Zawieszanie się gry

v3rm1n

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z grą Darksiders. Gra po prostu po pewnym czasie zamarza. Nagrałem ją już drugi raz i problem ciągle się powtarza :mad: a jak zgram ja na dysk to po wcisnieciu "continue" w menu gry zaiwesza sie od razu a jak probuje zaczac gre od nowa to nie przechodzi ekranu ładowania (doczytuje w nieskonczonosc). czego to moze byc wina i jakie sa mozliwe wyjscia z tej sytuacji ? format dysku czy moze przerobka na 1.6 i nie przerabianie do wave a co za tym idzie uzywanie activate.iso...??

Edit:

czy moze czekac az wyjdzie inna wersja gry ?
 

BITE_17

Świeżak
Świeżak
Jakim programem była nagrana gra ?
 

v3rm1n

Użytkownik
Użytkownik
Jakim programem była nagrana gra ?

ImgBurn. Nagrywalem nim juz duzo plytek iakos wczesniej nie mialem takich problemow. Płytki to oczywiście Verbatimy DVD+DL
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
czym przerabiałeś obraz ?
 

Ingvar

Banned
A może sam obraz jest uszkodzony ? Tak się czasami zdarza. Ściągnij inny i sprawdź.
 

v3rm1n

Użytkownik
Użytkownik
czym przerabiałeś obraz ?
Obraz przerabialem 360 waves patcherem

A może sam obraz jest uszkodzony ? Tak się czasami zdarza. Ściągnij inny i sprawdź.
To jest jedyny obraz tej gry jaki wyszedł (premiera dopiero pojutrze) a nie widziałem postów na stronkach z torrentami ze kazdemu sie gra zawiesza :confused:
 

BITE_17

Świeżak
Świeżak
Spróbuj nagrać CloneCD. Sam miałem podobny problem i pomogło.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
poczekaj i ściągnij inną wersję obrazu i ewentualnie jak masz jeszcze ten obraz na dysku przeskanuj abgx360 tylko wyłącz w ustawieniach coś tam online, żeby nie naprawiało gry, bo ci z powrotem na wave 4 wskoczy
 

Sonval

Użytkownik
Użytkownik
na jakich płytach nagrywane ?
 

CiSek

Użytkownik
Użytkownik
stawiam na uszkodzony obraz jakby coś nie tak było z płytą to raczej by skakała non stop a nie zawieszała się nagle ;)
 

v3rm1n

Użytkownik
Użytkownik
na jakich płytach nagrywane ?
Verbatimy :)
 

Do góry Bottom