1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zawieszanie się gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pto, Lipiec 5, 2012.

1. pto

pto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam pytanie co mogę zrobić z konsolą dostałem zdrapkę na grę Carnival i po pobraniu gry. Gra chodzi ale nie do końca tzn. część gier w niej działa a na częsci od razu xbox dostaje zawiechy i trzeba go wyłączyć i włączyć ponownie z przycisku bo na nic nie reaguje. Co mogę zrobić żeby dobrze to działało ?? Bo pobranie drugi raz tej gry nic nie zmieniło w zachowaniu zawsze na tych samych mini grach się wiesza.

Wczytywanie...

Poleć forum