1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zawieszanie sie konsoli przy trailerach z xboxlive

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez logan33, Kwiecień 13, 2009.

1. logan33

logan33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam mam wlasnie taki problem gry probuje wlaczyc jakis zwiastun wyskakuje mi ladowanie i konsola sie zaiwesza, dodam ze posiadam nat umiarkowany ale gry przez xox live dzialaja wiecie moze co to moze byc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ona się nie zawiesza, tylko ładuje się filmik a wtedy tracisz kontrole nad konsolą. najlepszym wyjściem jest poczekac 2 min az zacznie się ten filmik, potem dopiero stop i wyjść.

4. logan33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kurcze obawiam sie ze nie dzis gralem w graw 2 demo przez gbox live i gdy odliczania rozpoczecia gry dobieglo konca konsola sie zawiesila

5. BombeR

BombeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z internetu
    Ja mam problemy z internetem i zwykle jak gram w xbox live i internet przestaje działać to konsola potrafi się zwiesić na ładnych kilka minut. Następnym razem jak Ci się zwiesi odczekaj trochę dłużej ;)

6. logan33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dowiedzialem sie ze konsola lubi sie zawiesic gdy jestes zalogowany do xbox live i ktos ci odlaczy kabel, a u mnie nie bardzo laczy zlacze od kabla sieciowego przy konsoli i moze dlatego mam zwiechy

Wczytywanie...

Poleć forum