1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie się konsoli w czasie grania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez firestorm95, Październik 11, 2011.

1. firestorm95

firestorm95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej. Mam xboxa 360 przerobionego. Gdy gram w gry, po kilku minutach gra się zacina i xboxa trzeba resetować. Tak dzieje sie z grami, które odpalam z płyty ale i z tymi zainstalowanymi na dysk.
    Wcześniej na forum doradzano mi, że szykuje się RROD jednak wymieniłem pastę termoprzewodzącą (ARCTIC SILVER 5) i nic to nie dało, następnie przeczytałem, że to mogą być zimne luty na pamięci ram. Założyłem na ramy gumki jednak nadal ta usterka występuje. Wiecie o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. miksar18

miksar18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    prawdopodobnie szykuje Ci sie RROD. tez tak mialem, ale po takowym zacięciu sie gry, ponownym restarcie konsoli, pojawiał mi sie CZERWONY OKRAG SMIERCI. btw , z tymi gumkami fatalna decyzja wg mnie. powinienes natychmiast oddac to na gwarancji o ile ja posiadasz, lub do jakiegoś polecanego serwisu. Teraz mozesz liczyc sie z tym , ze Twoj 360 moze pojsc do smieci.
    pozderki.

4. firestorm95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    miksar umiesz czyta? ile ty lat masz? 8?

5. miksar18

miksar18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    yy? bo chyba nie rozumiesz tego co zrobiles. Skoro wiesz ze masz zimne luty, to czemu nie oddaleś tego do serwisu, tylko bawisz sie w nakladanie jakichs gumek? czytalem o tym i na wielu forach bylo napiane ze jest to szkodliwe dzialanie na rzecz x'a. btw odpowiedzialem Ci na pytanie, ze szykuje sie rrod, jezeli zacina sie konsola, a przy okazji dałem znać jak temu zaradzić, a Ty od razu wyskakujesz z takimi oskarżeniami.

6. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    przeciez napisal ze ma przerobiona konsole

7. miksar18

miksar18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a wiesz, że istnieje takie cos jak nieautoryzowane serwisy? wystarczy wpisać w google, albo tutaj na forum i jest ok, nikt nie patrzy na to czy masz przerobke czy nie, mowie to na wlasnym przykladzie, bo przezylem 2 tygodniowego rroda. wczoraj zanioslem klocka do faceta, po 5 godzinach zrobil reballing ramu i gpu i wszystko ponownie hula az milo.

8. firestorm95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wy mi lepiej powiedzcie o co chodzi z tym moim klockiem??!!

9. Cris2k

Cris2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Zdycha,przykro mi :(
    Oddaj do serwisu nic innego raczej nie pomoże.

10. rafcio363

rafcio363 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko Serwis nic jej nie pomoże na dłuższą metę, dociskanie domowymi metodami/gumkami może spowodować oderwanie połaczeń pod układami i w efekcie konsola jest do kosza.
    Tyle w temacie

11. miksar18

miksar18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    firestorm95, widzisz, dokladnie tak jak mowilem ;) tzw "chalupnicze metody" to tylko wieksza strata dla Cb i konsoli. serwis i juz. napisz na google'u - xbox 360 serwis + miejsce swojego zamieszkania i bedzie git.
    pozdrawiam.

12. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ze serwis zapłacisz z 150zl a rrod i tak wróci lepiej myśleć o sprzedaży tej konsoli i kupnie nowej zanim się całkiem sypnie to ci zostanie tylko na części

13. miksar18

miksar18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    taa, 150 zł, to fakt, ale moze nie bedzie tak zle, ze rrod wroci ;> trzeba myslec optymistycznie ;)

14. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przeczyść pamięć podręczną HDD i problem powinien zniknąć, jak to nie pomoże to szykuje się coś grubszego :)

15. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Też mam takiego xboxa z objawami takie jak ty. Xbox zawiesza sie ponieważ GPU nie wydala. Nadaje sie tylko pod reballing.

Wczytywanie...

Poleć forum