1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zawieszanie się konsoli w Mortal Kombat

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vincent1981, Maj 6, 2011.

1. vincent1981

vincent1981 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    turawa k. opola
    Witam,

mam problem z Mortalem MARVELA (lub konsolą), otóż zarówno przy drabince jak i podczas gier vs podczas ładowania zawiesza się konsola. Proces ładowania staje no ok 90 % i trzeba ją wyłączyć. Mam JASPERA rocznego, LT+ wypalam na verbatimach prędkością 2,4 a ponadto zainstalowałem tego mortala na dysku. Jedyną podobna historię miałem w Crycysie 2, gdzie też miałem porblem z savem, ale załadowałem wcześniejszego i przeszedłem to miejsce i później już loadowało się poprawnie. Sprawa jest podejrzana bo nie wygląda to na RRODa bo zawiesza się tylko podczas ładowania i to zawse w tych samych miejscach, niezależnie czy przestanę grać i konsola się schłodzi, czy po godzince grania. Może mam coś nie tak z dyskiem??

Wczytywanie...

Poleć forum