1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie się konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mieszkoish, Grudzień 23, 2013.

1. mieszkoish

mieszkoish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łask
    Witam, mam problem z konsolą, otóż gdy gram np. w Bf'a 4 albo w GTA 5 od czasu do czasu konsola lubi się zawiesić, zauważyłem że zawiesza się, gdy za dużo się dzieje, np. W GTA leciałem samolotem, gdy uderzyłem w budynek samolot wybuchł i stop, w bf'ie grałem na podboju, wszedłem w pewnie miejsce i było tam około 5 kolesi, zacząłem strzelać i się zawiesiła, pomaga tylko restart. Wie ktoś co mogę w takiej sytuacji zrobić? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Można powiedzieć, że jest to sytuacja "normalna" w przypadku tych gier. Mnie się cały czas wiesza konsola jak gram w bf4 albo gta V. Niestety jest to wina gier. Wielu użytkowników ma problemy z zawieszaniem się konsoli, zwłaszcza w przypadku BF4.

1 osoba to lubi.
  4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    U mnie ani GTA V ani BF4 się nie zacina :)
    Gry oryginalne czy nie?
    Konsola przerobiona?

Wczytywanie...

Poleć forum