1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zawieszanie się konsoli ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Miodzio62, Sierpień 28, 2008.

1. Miodzio62

Miodzio62 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka mam problem ostatnio mam problem konsola mi się dosyć często wiesza kiedy mam ją do neta podpiętom tak bardzo że musze ją na głównym przycisku wył i wł spowrotem czy to wina sprzętu czy słabego
    połączenia a może złej konfiguracji ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. FanXbox2

FanXbox2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: zawieszanie się konsoli ??

x360 wolniej chodzi jak jest podłączony do netu.Odłącz neta i zobacz.

4. Syno

Syno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój

ale zes Fan dowalil :p przeciez napisal "jak mam do neta podpieta" :pP wiec chyba logiczne ze normalnie dziala mu normalnie :] CHYBA szybkosc neta nie ma nic do tego czy wiesza sie konsola... ale jak to sie dzieje? Podlaczasz i od razu zawiesza sie? Masz moze 2 kompa? Sprobuj pod niego podpiac i czy dzieje sie tak samo.

5. raforza

raforza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Mi tak sie zaczął wieszać a po tygodniu RODa zobaczyłem :-X. Ale miejmy nadzieję że w tym przypadku jest jakiś inny powód. Pozdro

6. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

jeśli wina sprzetu to postaw klocka tam gdzie bedzie miał warunki jak eskimos w iglo powinno pomóc... najlepiej na parapecie przy otwartym oknie lub jakis wiatraczek włącz. jeśli to wina netu to nie wiem...

7. Miodzio62

Miodzio62 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jak mam bez neta to wszystko wporządku ale jak jest i powiedzmy na przykładzie Rise of ninja że dostane laga że przez chwile stoie w miejscu i pozniej disconnect mi wywala nacisne ok i wpozo ale czsami dostaje takiego laga ze musze wlasnie klocka restnac !!

8. Stiopax

Stiopax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja mam taki sam problem,jak podłączam konsolę do neta to się wiesza,dokładnie w momencie logowania do xboxlive i wtedy tylko reset pomaga,wie może ktoś co to może być?
    EDIT:problem rozwiązany,jak się łączyłem z netem to ściągały mi się demówki,teraz się łączę bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum