1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie sie Konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Buraczello, Luty 17, 2012.

1. Buraczello

Buraczello Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Witam posiadam X-boxa z systemem Ixtremem LT+ 3.0 wcześniej miałem starsze oprogramowanie na innym xboxsie i nagrałem sobie gre gta 4 liberty city chodziłą na tej starej konsoli normalnie wszystko ładnie pięknie a teraz jak mam nową konsole z LT 3.0 to ładuje grę pokazują się pierwsze napisy dwie ikony rocstar games i zwieszka nagrane mam tez nfs hotpursuit na starym ładowało ale jak brałem wyścig jakiś free to zwieszka ale do interfejsu mogłem wyjsc na tym nowym nawet płyty nie chce załadować jaka tego przyczyna ? płyty nie są porysowane !! laser brudny ?

albo ze mam nowe LT i gry pod starego były w IMG burn nagrywane jakoś skonwertować czy co ?

(ne resident evill wyskakuje podczas grania i ładuje jakąś scene z gry ze nie moze odczytać płyty) lol no i jeszcze na dirt 3

jest ktoś w stanie mi na to odpowiedzieć

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A przepuszczałeś obrazy przez najnowsze ABGX?

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co ma abgx 360 do xgd2? wina lasera lub płyt na lt 3.0 laser troszke gorzej czyta

5. Buraczello

Buraczello Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    dzwoniłem do kolesia od x-a co mi sprzedał i mówił ze starsze gry nie bedą mi chodzić tzn. będą sie w pewnym monecie zacinać ze musiał bym jakoś starsze gry jak GTAIV nagrać pod LT 3.0 ale jak to zrobić? jaki poradnik czy co? propozycje ?

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    GTA powinno działać bez ponownego nagrywania. No ale coś musiał na odczepnego powiedzieć.

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Na jakich płytach nagrane?

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum