1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie się konsolki...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dremmer, Sierpień 7, 2013.

1. Dremmer

Dremmer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich... Posiadam konsolę Slim 250GB od stycznia, do tej pory nic się nie działo jednak od jakiegoś czasu zaczęła się zwieszać... A dokładnie od wtedy kiedy po raz pierwszy uruchomiłem BF3, czasami myślę sobie, że od kiedy mam tą grę to konsola się zaczęła zwieszać:D co o tym sądzicie??:D

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomek0016

Tomek0016 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Niestety Polska
    Dziwna sprawa. Może spróbuj usunąć dane gry (teksturki HD, aktualizacje oraz samą grę jeżeli instalowałeś ją na dysk) albo postawić konsolkę w bardziej przewiewnym miejscu, albo wyczyść cache konsoli. Jeżeli to nie pomoże, to niestety mimo szczerych chęci ja Ci nie pomogę.

Jeżeli znasz angielski to wpisz w Google coś w stylu "xbox freezes bf3" lub coś podobnego, może coś znajdziesz.

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    przypadkiem nie zawiesza ci sie na mapie metro ?

5. Dremmer

Dremmer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, źle mnie zrozumiałeś... od kiedy jestem posiadaczem BF3 to zaczęła mi się konsola zwieszać... Ostatnio grałem w AC Revelations i freeza dostała konsola a wcześniej takie rzeczy nie miały miejsca... zrobię tak jak napisał Tomek0016 i dam znać:D

Wczytywanie...

Poleć forum