zawieszanie sie x-a przy zmianie profilu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

beatamycha

Banned
Użytkownik
witam.
Jeśli temat był już poruszany a ja go dubluje to przepraszam, ale nie znalazłam odp na mój problem na naszym forum.
Mam taki problem, gdy próbuje zmienić profil z męża na mój to konsolka się zawiesza. Co tego może być powodem? Czego to są "oznaki", probowałam też edytować profil męza, i podczas edycji profilu xbox tez się wiesza.
Konsolka z 2 tygodniowym rgh (jasper). Wiesza się od wczoraj, wcześniej nie było żadnego problemu.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mam ten sam problem. Lecz na konsoli z RGH i zawiesza się tylko w FSD. I to tylko na tym jednym profilu,przenoszenie profilu na penka nic nie dało:p.
 

beatamycha

Banned
Użytkownik
Ma ktoś pomysł??
 

paul323

Użytkownik
Użytkownik
w fsd pierwsze wyloguj się z jednego profilu a potem zaloguj się na swój
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Bez znaczenia jak zrobie. Widocznie profil wadliwy bo na innej konsoli to sam jest z mom profilem

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
A moze konsola uszkadza profil? Potem po zrzucie profil jest ok?

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odzyskam z live profil i sprawdzę, bo konkretnie z tym profilem gdzie go włączę zwiesi konsole w FSD
 

beatamycha

Banned
Użytkownik
Jja nie mam możliwości sprawdzenia profilu na innej konsoli, konsolka przy każdej zmianie profilu na mój reaguje tak samo - zawiesza się. Nie mam już pomysłu ...
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
przesnieś na pendrive, jeśli to samo to go skasuj:)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Zmień freeboota na 14699, na nim wszystko działa. Takie objawy są na 14719, u mnie na żadnej konsoli nie szło wejść nawet w edycję avatara więcej to jakiś bug.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom