1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie się xboxa?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Robciq, Maj 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away
    Dzisiaj podczas gry w feara zawiesił mi się xbox. Gra złapała freeza i musiałem restart konsolki. Zdarzyło mi się to też podczas gry w wolverina. Gry są na omegach. Czego to może być wina? Czy mam się czego obawiać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    o matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miliony razy klepane.....uzywaj verbatim...omegi to badziewo.....i uzywaj opcji szukaj

4. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away
    na extremach też tak miałem. i skąd miałem mieć pewność, że to wina płyty. zapytałem tylko dla spokoju :).

5. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Xbox to zwykły komputer tak naprawdę i czasami się zdarza, że sie zawiesi w zasadzie bez powodu. Czy nowy, czy stary, czy jasper, czy falcon, czy orginal, czy pirat, czy omega, czy verbatim... to sie czasami zdarza.

6. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    ja na xsie ciupie juz okolo 8-9 miesiecy.,wrecz zazynam konsole...zawsze nagrywalem sam gry..verbatim dual + predkosc 2.4 i moze raz mi sie gra zawiesila ...i to gta4..

7. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    zmień płyty i bedzie napewno mniej zwisów.

zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum