1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszanie xboxa 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez radekb29, Kwiecień 30, 2009.

1. radekb29

radekb29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Mój x jest dziwny jak śnieg w lipcu do rzeczy.
    Mam jakąś starszą wersje xboxa 360 z 2006 r Problem w tym że na 2 grach się xbox nie wiesza a na 8 wiesza zresztą dawno nie grałem w nie wieszające sie więc nie wiem czy się wieszają czy nie a teraz pytanie do was.
    Czy może to Być wina napędu (nie nadąża z czytaniem) dodam że gdy grałem w Crasha Bandicoota Historyjka się przycinała ale zaraz odcinała aż za chwile w grze obraz zamarł zresztą jak we wszystkich wieszających się grach.
    Czy być może to przegrzewanie ?
    Opłaca się kupić cuś takiego AAB COOLING ISNC1 CHLODZENIE LAPTOPA B.CICHE 20dB (615960684) - Aukcje internetowe Allegro ??
    I ostatnie pytanie czy kupienie dysku rozwiąże mój problem i tak już zamówiłem :)
    Z góry dzięki POZDRO

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jin Kazama

Jin Kazama Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sproboj zainstalowac gre na dysku wtedy zobacz czy nie bedzie zwiech chociarz ze ekran znika jest troszke dziwne bo powinno sie zaciac i freeze nie wiem albo naped albo GPU siada

4. radekb29

radekb29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    nie no ekran nie znika tylko zamarza

5. Patwoj17

Patwoj17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Ej już wiem co to chyba jest .....konsole się przegrzewają ,bo grałem w Prototype i miałem zawiszkę zawszę po okułu 3-5 min. Kupiłem sprzężone powietrze do czyszczenia i przedmuchałem konsole od tylnej strony i Freezy narzie nie mam :) Więc to chyba przegrzewanie się .

6. Alex1988

Alex1988 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczebrzeszyn
    Nie polecam ich. Po ich naprawie wywaliło mi e74 po 3 miechach , wiec wysłałem ja spowrotem do nich , gdy wróciła pograłem 15 minut i padła .

Wczytywanie...

Poleć forum