1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszenie pracy konsoli!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Warmin, Maj 1, 2010.

1. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Cześć, posiadam konsole od dwóch tygodni i jakoś teraz (3 dni z rzędu zaczęła mi się zawieszać) po raz dziennie. Zawsze kiedy włączam ją od nowa i próbuje uruchomić lub nagrać coś na dysk np. przedwczoraj chciałem włączyć COD4:MW z dysku, więc po włożeniu płyty kliknąłem na padzie "Y" i...zawieszka, natomiast dzisiaj, kiedy włączałem do pobrania demo UFC 2010.

Zawsze następuje to raz dziennie!

Mam Falcona z września 2008 roku z dyskiem 60GB.

Czy to może być wina dysku. W czasie, gdy następuje zawieszenie odłączam dysk i sam robi się restart konsoli.

Co o tym sądzicie

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To może być wina konsoli.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    to tylko konsola, lubi się zawiesić, mi się zawiesiła w pierwszy dzień po kupnie :) a jak odłączysz dysk to normalne, że konsola ma restarta. moja rada graj ile wlezie, jak sie rozwali to gwarka i no problem pozdro

5. Warmin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    ale pewnie wyślą jakiegoś opusa z płytą xenona ;(

jak wyłączyłem dysk to się zresetowała konsola - bo profile są na dysku (tak mi się wydaje)

6. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża

Proszę Cię... przeczytaj cały post i pomyśl 100 razy póki coś napiszesz. Treść postu wskazuje na dysk, gdyż wszystko dzieje, gdy zapisujesz lub odczytujesz coś właśnie z niego. Możliwe, że dysk ma bad sectory i to zawiesza konsolę. Pożycz od kogoś dysk, albo odłącz go i zobacz jak jest bez niego.

7. Warmin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    nie mam jak profilu zrobić - tylko dysk, pozyczę od kolegi dysk na tydzień i zobaczę

edit: a powiedzmy popsuła mi się konsola, w przypadku gdy nie da się jej naprawić to MS zawsze wysyła Opusy z płytą główną xenona bez hdmi?

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    MS wysyla taka konsole jak im wyslales, czyli za falcona wysla falcona itd. Ja obstawiam ze w Twoim p2zypadku to raczej naped zaczyna szwankowac i stad zawieszki przy odczycie z plyty.

9. Matthew_7

Matthew_7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie w dwa tygodnie temu miałem ten sam problem gdy uruchamiałem grę konsola zawieszał się, czasem uruchomiła grę lecz potem zawieszała się. Akurat miałem napęd z starszego Xboxa samsung to go założyłem no i jak już brałem się za rozkręcanie to wymieniłem sobie pastę na procesorze no i po problemie. Myślę że to był napęd bo zauważyłem znaczne skrócenie czasu wczytywania gier i doczytywania tekstur w GTA4.

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Spróbuj przeczyścić pamięć cache, mi to pomogło. Jak nie pomoże to wina napędu lub konsoli.

11. bombel22

bombel22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kiedy grałem z płyty konsola zawieszała mi sie srednio 2 razy w tygodniu a była wtedy nowa.Od czasu kiedy gram z dysku problemy te znikneły.Niestety ale lasery w Xbox360 są bardzo słabe o czym można sie przekonac na przykładzie filmów DVD.Mam dużo filmów na DVD i czasami wystarczy niewielka rysa na płycie i Xbox juz ma problem ze odczytaniem nośnika a ta sama płyta po włożeniu do mojego stacjonarnego odtwarzacza DVD ktory ma juz 5 lat chodzi bez najmniejszych problemów.Aha byłbym zapomniał:
    gdzie znalazles demko UFC 2010 bo wlasnie go szukam na XBL i nie widze.

12. Warmin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica

trzeba się UFC Undisputed Community zarejestrować i dostajesz kod - potem już wiesz co trzeba zrobić (ja wpisałem przez stronkę i potem tylko "kolejka pobieranych")

13. Warmin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica

a z tym cache to nie skasują się achivementy lub savy do gier?

np. Halo 3 z płyty wczytuje mi się 2 minuty (tylko ta gra) inne normalnie

Wczytywanie...

Poleć forum