Zawieszenie x360 w grze forza motorsport3

65userow

Banned
Gdy próbowałem odblokować osiągnięcie w forzie 100000 pkt driftu na jednym okrazeniu zaczely sie opoznienia. Gdy kliknolem na padzie przycisk to dopiero potem zareagowal. Tak po okolo 1 sekundzie. Ale to mniej wazne. Gdy wybralem w forzie w opcji Szybki wyscig to sie wzielo zawiesilo. Pad sie wylaczyl i nie mogl polaczyc sie potem z konsola. Na tv byl samo biale tlo w lewym gornym rogu bylo logo forzy 3. Muzyka grala normalnie. Gre mialem zainstalowana na dysku to ja usunolem. Na jedno uruchomienie problem zniknol. Plyta ma jedna ryske wiec watpie zeby to byla wina plyty. Na dysku jest 73gb wolnego miejsca. Wiec co moge zrobic? Tylko w tej grze tak sie dzieje. Poza tym sa tutaj latwe osiagniecia.
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
To jest oryginalna gra?
 

65userow

Banned
Nie
 

Stopa

Użytkownik
Użytkownik
No to wymieniamy
-płyta kiepska
-mogłeś źle nagrać
-zła kopia gry
-wszystko co powyżej
-nic z powyższych

Najlepiej nagraj jeszcze raz, i sprawdz co się stanie. A jak inne gry? Tez sie zacinają? Jezeli tak to wina konsoli, jezeli nie to wina kopii.
 

65userow

Banned
Dobra. Nagralem jeszcze raz. Okazalo sie ze rog plyty sie rozwalil. THX za Help


Pozdro
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
a co jesli gra zawiesza sie na nieprzerobionym ixie- odpalana z dysku. xbox to jasper, kupiony 6 mies temu. wyscig z czasem- obojetna trasa i auto zaczyna wczytywac i zwiecha. plyta z gra lustro. inne chodza bez problemow- zarowno z plyty jak i z dysku
 
L

livingfear

Guest
a co jesli gra zawiesza sie na nieprzerobionym ixie- odpalana z dysku. xbox to jasper, kupiony 6 mies temu. wyscig z czasem- obojetna trasa i auto zaczyna wczytywac i zwiecha. plyta z gra lustro. inne chodza bez problemow- zarowno z plyty jak i z dysku
Spróbuj jeszcze raz zainstalować na dysku twardym.
 

fifty

Użytkownik
Użytkownik
nagrywajcie gry na verbatimach nie ja jakiś płytach za 2zł dobra rada
 

Do góry Bottom