1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zawieszone konto

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adrianxbox, Styczeń 31, 2011.

1. adrianxbox

adrianxbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam problem, moje konto w usłudze Xbox live zostało zawieszone do dnia 9999/12/31 czyli na zawsze. na moim e-mail otrzymałem wiadomość od Microsoft, w którym był podany powód zawieszenia konta, czyli że grałem w nielegalne tytuły gier beta. więc mam problem, bo nie grałem w żadne gry tego typu. na moim koncie miałem wykupiony abonament Xbox live i Microsoft point i czy mogę coś uczynić w sprawie tego abonamentu i MSP ponieważ chciałbym to wszystko jakoś odzyskać, czy w tej sprawie mogę coś uczynić.
    POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    skontaktuj się z z Microsoft Polska i spróbuj dowiedzieć się dlaczego zostało zawieszone konto. Jeżeli nigdy nie grałeś na piratach to powinno poskutkować. Jeżeli jednak grałeś może daj sobie spokój.

4. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    jak kolega wyzej :) a jezeli to nie poskutkuje to masz wybór albo wkurzyc sie na M$ i kupic nowa konsole u kunkurencji albo wybaczysz m$ i kupisz xboxa :)

5. adrianxbox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gram na oryginalnych płytach a jak zadzwoniłem do Microsoftu i powiedzieli żebym zadał pytanie na głównym forum Xbox Account Suspensions and Console Bans - Xbox.com tylko forum jest po angielsku i nie znam aż tak angielskiego by zadać pytanie odnośnie mojego problemu

6. adrianxbox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale MS zawiesił mi konto czyli zbanował na zawsze a konsola jest w pełni sprawna

7. Dzokej

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów

hm..... sprbuj na google daj tam pretlumasz strone (czy cos w tym stylu) a jak to nie pojdzie popros kogos znajmoego to ci pomoze :) (ja bym pomogl ale kurde potrzebowalbm czasu)

8. Koldo

Koldo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zadzwoń do nich i porozmawiaj po angielsku, poproś np. nauczyciela od angielskiego. Napisz im na e-mail. W ogóle nie rozumiem powodu, jakie nielegalne gry beta?

9. Dzokej

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    nie legalne gry beta to podrobki . taki jak na kompa .

Koldo autor tego tematu napisal pozniej ze dzwonil i kazal napisac na te forum.

10. 5iwy

5iwy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "nielegalne tytuły gier beta"
    napisz to tak jak pisze w mailu...

11. adrianxbox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    [ DO NOT REPLY to this email address. It is not monitored. ]

This email is to notify you that your Xbox LIVE account privileges have been permanently suspended due to illegitimate prerelease title play.

Your conduct was brought to the attention of the LIVE Enforcement Team through the course of our operation of the service. The LIVE Enforcement Team has reviewed the evidence regarding this conduct and determined it violates the Xbox LIVE Terms of Use and/or Code of Conduct. Because your conduct is in violation, the Xbox LIVE Enforcement Team has issued a permanent suspension.

During your suspension, you will not be able to log into Xbox LIVE. Your Xbox LIVE privileges will not be reinstated.

Customer Support is not able to modify or provide any further details about your suspension.

Microsoft expects that all customers abide by the Code of Conduct. The Code of Conduct provides guidelines for appropriate behavior while using the service.

You can view the Xbox LIVE Code of Conduct from the Xbox LIVE Dashboard under Xbox LIVE Policies in Account Management, or by visiting http://www.xbox.com/legal/codeofconduct.htm.You can view the Xbox LIVE Terms of Use by visiting Xbox LIVE Terms of Use - Xbox.com - Xbox.com.

Note: if you are not a user of Xbox LIVE, this suspension may have been enacted due to your activity in the Zune Social. You can view the Zune Social Code of Conduct by visiting Zune Code of Conduct | Zune.net. You can view the Zune Social Terms of Service by visiting Zune Terms of Service | Zune.net.

Thank you,

LIVE Enforcement Team

12. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Konsola przerobiona ?
    Konto ci zablokowali czy tez konsole ?
    Jak masz przerobiona konsole to nie wazne czy grasz na oryginałach czy tez nie bo banuja za fakt przerobienia

13. adrianxbox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola przerobiona:NIE
    Konto ci zablokowali czy tez konsole: KONTO

14. daniel1400

daniel1400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KRK
    Dobiegaj się jak to zrobili niesłusznie . A ms ci pewnie pada w wynagrodzenie wyśle

15. 5iwy

5iwy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w jakie gry grales ostatnio na livie??

Wczytywanie...

Poleć forum