1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszony gold, jak wrócić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zajczak, Lipiec 25, 2011.

1. zajczak

zajczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myslowice
    Panowie, dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka, wchodze na X-a a tu info o zawieszeniu konta i coś o nieaktualnych danych płatności.

Taki komunikat:
    'Wystąpił problem z wybraną opcją płatności. Aby w dalszym ciągu korzystać z usługi Xbox LIVE, zmień wprowadzone informacje o płatności. Dostępne są dwa sposoby aktualizacji sposobu użytkowania usługi Xbox LIVE: edycja istniejącego sposobu płatności lub dodanie nowego."

Nie wiem czemu tak się stało bo konto i dane mam cały czas te same, jedyna rzecz jaka się wydarzyła to w zeszłym miesiącu miałem wymienianą kartę a wdanych konta miałem termin do 06.2011. Zacząłem od aktualizacji danych płatności, konto numer itd jest takie same w nowej karcie jedynie zmienił się termin karty który zmieniłem, próbują zapisać dane dostaje komunikat:

"Dane karty kredytowej są nieprawidłowe. Sprawdź dane i spróbuj ponownie."

nie ma opcji abym coś żle wpisal,nie wiem jak to przegryźć aby śmigało, druga sprawa jest taka, że nie wiem jak zadzwonić na infolinię MS, kurde mam fon w sieci PLAY,żadnych blokad itp. czy ktoś mi wytłumaczy jak dzwonić, a konkretnie jak wpisać na telefonie ten numer? Wpisywalem przez 00, potem przez 0, potem przez 48 i bez zer i nie da się połączyć

Proszę o pilną pomoc bo dzień bez GOLDa to dzień stracony :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. o9d6

o9d6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawie
    Bo na ten telefon da się zadzwonić tylko z tel. stacjonarnego.

Wczytywanie...

Poleć forum