1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawodnicy do ufc 2010

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Stalker Kaczy, Lipiec 10, 2010.

1. Stalker Kaczy

Stalker Kaczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Chce pobrac jakis nowych fighterow do ufc 2010, mozecie podac mi jakas strone z ktorej mogl bym ich sciagnac?

Refresh
    Nie odświeżamy w dziale gry i używamy przycisku EDYTUJ / Jechu

2. Lotnik421 Xbox One

3. kowal509

kowal509 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wiem to chyba nie da się ściągać postaci do ufc 2010 ;D

4. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ja mam UFC 2009 gra jest wysmienita a teraz mam zamiar wciagnec kopie UFC 2010 wlasnie ze wzgledu na nowych zawodnikow i nie da rady pobrac nowych zawodnikow do wersji 2010 trzeba czekac na UFC 2011 hehe . niedlugo wychodzi EA MMA tam tez na pewno beda inni zawodnicy

5. superbike08

superbike08 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa
    siema
    jezeli chcez zagrac w pucharze ufc 2010 to pisz do mnie na GG: 3634591 albo od razu zarejestruj sie tu: "Robert szybkiego powrotu do zdrowia..... " • Zobacz wątek - Zapisy do 1. Pucharu UFC

genialna zabawa i atmosfera gwarantowane :)

Wczytywanie...

Poleć forum