1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawrot pieniędzy od Microsoftu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Seban_ZA, Czerwiec 21, 2013.

1. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Witam.

Mam następujący problem.
    Skorzystałem z rzekomo darmowego golda na próbę za frree. Zakupiłem golda za rzekome 0$ ale z paypala zniknęło 9,99$. Pomyślałem dobra ok więcej już się na to nie nabiorę Wyłączyłem auto odnawianie golda. Patrze dziś skończył mi się gold a z PayPala znikneło 9.99$. Co zrobić bo subskrypcji mi nie przedłużyło bo wbiłem z rana kod trial 48h. Od razu usunąłem płatność do Microsoftu z PayPala. Ma ktoś jakiś kontakt do nich bo nie dam się dymać. Kasę wzięli mimo, że wyłączyłem odnawianie golda a po drugie to za co ta kasa skoro golda nie mam?

2. Lotnik421 Xbox One

3. starpaker

starpaker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja bym na Twoim miejscu już dawno pisał zgłoszenie do Microsoftu, ponieważ w taki sposób co miesiąc będzie Ci pobierało

4. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    dziwne jeżeli wyłączyłeś odnawianie nie powinno bez twojej wiedzy zniknąć nic, dzwoń do Microsoftu...

5. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Sprawa rozwikłana mimo, że zgłosiłem sytuację do Microsoftu i otrzymaniu paru emaili typu dziękujemy za wyrozumiałośc, sprawa jest w toku. Zgłosiłem problem na PayPalu i pieniądze dostałem do 3 dni a decyzję wydali na drugi dzień. PayPal to jednak porządna firma.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum