Zawrzyjmy jakieś porozumienie z stroną p2mforum.info ...

seanknw

Banned
Użytkownik
Witam
Chciałbym coś zasugerować administratorom xboxforum mianowicie w dziale download od dawna widniją takie działy jak:​
- Pobieraj jeszcze szybciej ( gdzie po wejściu uruchamia się strona wru.pl )
- Jak również p2mforum.info ( gdzie po wejściu ukazuje się nam forum za które trzeba płacić ).​
Wiadomo, że nasze forum przyciąga ciągle coraz to więcej ludzi a takie kategorie to dobra reklama dla dużego grona tzw ściągaczy.
Moim pomysłem było by np. zawarcie umowy w której jedna osoba dostałaby na stałe dostęp tylko i wyłącznie do działu xbox 360 na stronie p2mforum.info i posiadałaby zgodę na kopiowanie załączanych tam linków do naszego forum, do osobnego działu p2m.​
Bo gołym okiem można zauważyć, że dział download takich kategorii jak mediafire, megashares czy ******* bądz pozostałe źródła od ponad miesiąca tracą na wartości - to znaczy, że nikt nie dba o te działy tak jak o RS gdzie wiadomo, że rapidshare.com jest płatny.​
Co wy na to administratorzy, moderatorzy i inni userzy forum ??
Proszę się na mnie nie obrażać specjalnie za tego posta to tylko dyskusja - sugestia.​
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
p2mforum.info nie jest platne wystarczy wrzucic 1 film okolo 700mb i masz dostep do wiekszosci dzialow :) nieche ci sie wrzucac to wysylasz sms'a - proste
 

mati007

Użytkownik
Użytkownik
Typek mnie rozwalił:D A Myślisz że kto jest administratorem p2mforum.info?:D
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Typek mnie rozwalił:D A Myślisz że kto jest administratorem p2mforum.info?:D
Ciiiii :p
 

chudyosw2

Użytkownik
Użytkownik
Czyżby nasz ojciec dyrektor byłtym adminem ?? (niewiedziałem)
 

mati007

Użytkownik
Użytkownik
widać że nie siedzicie w p2m:]
 

seanknw

Banned
Użytkownik
siedze w p2m a o adminie nie wiedzialem :DD:D:D
 

Do góry Bottom