1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawsze 12sta

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MrLazy, Maj 26, 2011.

1. MrLazy

MrLazy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    Jak włączam XBOXa to zawsze jest godzina 12sta. Czemu tak jest? Jak to ustawić żeby było normalna godzina, a nie zawsze 12sta i w górę dopiero od tego momentu co włączam konsolę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bloodwars29

bloodwars29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    poniewaz nie jestes podpiety pod xboxlive, wtedy by sobie konsola aktualizowała...u mnie jest to zawsze 13...ale w ten sposob sobie sprawdzam ile juz gram :D

4. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Widocznie wypinasz ją z prądu. Xbox nie ma bateryjki i po każdym krótkim braku zasilania resetuje mu się godzina. Co innego jak masz xboxlive, albo jtag to wtedy pobiera automatycznie z internetu.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja kiedys mialem ixa podlaczonego kablem sieciowym do komputera i raz mi wyswietalo poprawna godzine a raz nie :D
    ale ogolnie (sprawidzilem i dziala!) podepniesz do komputera swojego ixa kablem sieciowym i aktywujesz xbox media center to ZAWSZE bedzie poprawnie wyswietalna godzina (taka jak w komputerze)
    szukalem rozwiazania z godzina bo gralem w NIER i tam jednym z osiagniec jest zdobyciie Zlotego kwiatu a to wiaze sie z sadzeniem, podlewaniem grzadek i w ogole z papraniem sie - ale do tego musialem miec aktualna godzine w konsoli bo mi kwiaty schly :D
    pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum