1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbanowana konsola z LT 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pavvelrm, Wrzesień 16, 2013.

1. Pavvelrm

Pavvelrm Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema, mam zbanowaną konsolę starego X360, czy jest jakakolwiek szansa, aby coś z niego jeszcze zrobić. Myślałem, żeby z kimś się zamienić i dopłata z mojej strony lub może kupić samą płytę główną? Jednak nie chcę żeby koszt przerósł 100zł. Także mam do Was pytanie, już pal licho, będę grał offline, ale czy jest jakiś najłatwiejszy sposób, aby jej flasha uaktualnić do najnowszego? Domowym sposobem? Widziałem jakieś tricki przez pendrive itd na allegro. Z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Grać offline możesz, z pendrivre? Tak ale to 150 na RGH i grasz z penka lub HDD.

4. dzuniordgc

dzuniordgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Przecież w każdym XBOXie, zbanowanym czy nie, możesz zaktualizować dash poprzez pendrive. :) Formatujesz Pena w konsoli i podpinasz pod PC, ściągasz dash ze strony Microsoftu i wrzucasz na pendraka. Podłączysz pena do konsoli i aktualizujesz ;) Przecież zbanowana konsola różni się tylko tym, że nie możesz korzystać z internetu... ;)
    Pozdrawiam.

5. Pavvelrm

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale, żeby pograć w aktualne gry to już sam dash nie pomoze, prawda?

6. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O jaki grach piszesz? Nie zagrasz tylko w multiplayery. W każdy single player zagrasz, nawet najnowsze Diablo czy GTA.

Sent from my Lumia 710 using Tapatalk

7. marcino21

marcino21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kiedy bana dostales???

8. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jejku facet pyta się o flasha a wy mu o dashu piszecie!
    Niestety koszt flasha LT 3.0 to 50zł a do tego nagrywarka iHAS 124 rev.B to +/- 100zł.
    Lepiej zrób RGH i możesz grać z HDD, pendrive , bez płyty do tego hombrew, emulatory i LiNK gdzie możesz grać online. Tylko zależy jaką masz płytę główną.

1 osoba to lubi.
  9. Pavvelrm

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wieczorem wrócę to sprawdzę jaką mam płytę. Właśnie o to mi chodzi :)

Bana mam już z 3 lata na pewno i mam tam starego flasha, wiec wątpie, że Fifa 14 by poszła. Te 50zł to nie problem czy nawet ta nagrywarka. Jednak musze się zagłebić w temat "RGH", bo pierwsze slysze :p Kiedyś interesowałem się x'em, teraz stoi od kilku lat, wczoraj nabrałem ochoty, bo ... GTA V :p

A co do bana, prawda, błędy młodości, żałuję. Ale to było z dobre 3 lata temu :(

E: Poczytałem i chyba bardziej opłaca mi się klasyczna przeróbka, zapłacić te 50zł i kupić nagrywarkę, może gdzieś dostanę uzywaną. Dlaczego bardziej sie opłaca, no chociażby dlatego, że nie mam nawet dysku do tego rzęcha :D

A tak z czystej ciekawości, są aktualnie przeróbki, które są bezpieczne i nie ma banów :)? Kurde za moich czasow to takie fale banów szły, że wszyscy lecieli po kolei :D

10. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesli kiedyś sie interesowałeś x'em i było to 3 lata temu to może słyszałeś o JTAG? Jest to praktycznie to samo.
    Bezpieczna przeróbką na live na LT 3.0. Na RGH nie pograsz na live jest tam alternatywa xlink, gra tam o wiele mniej ludzi niż na live no ale gra ; D

11. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    xkey ew, wasabi też jest bezpieczny na xbl :D i na xlinku nikt już nie gra tylko cisną w Diablo na LiNKu :D

12. Pavvelrm

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale Lt 3.0 bezpieczny na live? Zresztą o czym ja gadam, może kiedyś kupie sama konsole to pogram na live, poki co jedynie offline. Zdecydowałem się na zwykłego flasha, moj sasiad ma serwis, wiec pewnie i znizke jakas dostane :p

Jest jakakolwiek opcja grania powiedzmy w GTAV jak mam LT 2.0??

13. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Pod lt 2.0 nie wyszło gta 5 możesz konwertować.
    Prawda jeżeli chodzi o lt3.0 jest najbezpieczniejszy na xbl'u ale ryzyko zawsze jest.

14. Pavvelrm

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale generalnie duża jest ilość banów? Ja pamiętam, że jak ja dostałem to po prostu fale banów szły. Gdybym kupił od kogoś samą konsolę, sflashował LT 3.0, grał na piratach offline, a na kupionych online, to szansa na bana mała?

Jak konwertować :p?

Mówiąc krótko na chłopski rozum, czy ze sprzętem jaki mam i grałem kilka lat temu na piratach, tzn się LT 2.0 oraz zwykła nagrywarka jest jakakolwiek szansa abym pograł w GTA V?

15. Pavvelrm

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Da radę póki co, majac LT 2.0 w jakikowliek sposób zagrać w GTA V?

16. koloboro

koloboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zrób rgh i skończą się twoje pytania i wątpliwości. sciagniesz gta wrzucisz na pena lub dysk i grasz

Wczytywanie...

Poleć forum