1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zbanowana konsola

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez swedzior, Maj 18, 2012.

1. swedzior

swedzior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Panowie i Panie :) mam pytanko :) a mianowicie czy warto kupić zbanowaną konsole? wiadomo że jest tańsza od normalnej ale zbanowanie skutkuje tylko tym że nie będę mógł grać przez Xbox Live? i tak nie rajcuje mnie to i dodatkowo chciałem zainstalować RGH :) tylko chciałbym wyjaśnić czy zbanowanie konsoli oznacza brak możliwości gry przez internet czy wogóle brak gry w nowe gry oprócz tych zainstalowanych? czy jest możliwość usunięcia bana? czy jest możliwość zainstalowanie RGH? będę wdzięczny za pomoc :)

p.s. właściciel konsoli twierdzi że konsola została zbanowana za konta z msp na allegro. Możliwe to jest? czy może to tylko ściema a ban jest za przeróbkę?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    RGH idzie zrobić na zbanowanej konsoli.
    Gdy konsola ma bana, można z niej korzystać normalnie, nie połączysz się tylko z XboxLive
    Jeśli chciałbyś usunąć bana, to najlepszym sposobem jest nowa konsola.

ps: możliwe, była jakaś afera że banowali za lewe konta/punkty na XBL.

1 osoba to lubi.
  4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    ja mam zbanowaną kupiona za grosze praktycznie i nie narzekam heh,

1 osoba to lubi.
  5. swedzior

swedzior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    czyli tak naprawdę oprócz gry po sieci można w nią grać bez problemu? czyli warto kupić jeśli myśli się o RGH?

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    tak blokuje tylko gre po sieci,do rgh jak najbardziej

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum