1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbanowane IP ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WALLE, Sierpień 19, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. WALLE

WALLE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, jak wchodzę na swoje konto FATAEM, to jest napis że mam zabanowany adres IP i moge tylko wyslac maila do admina, ok wiec wszedlem przez proxy i zarejestrowalem sie na innym koncie i patrze za co zostalem zbanowany... i okazuje sie ze nie jestem zbanowany, mało tego, ktoś używa mojego konta, oto dowód :

W T F ??? ostatnio tez tak mialem ale po paru godzinach zniknelo to i moglem sie normalnie logowac...

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Ostatnio aktywny Dzisiaj 20:58 Zresztą w momencie jak to piszę to konto jest aktywne. Zaczekaj na admina bo nie bardzo wiem co z tym zrobić. Zastanów się może jakiś kumpel sobie robi jaja, zdobył hasło i się loguje. Z drugiej jednak strony nie pisze postów ani nie spamuje więc dziwne. Ostatni post wczoraj o 19 godzinie. Może admin zrobi restart hasła ale z drugiej strony jak może mieć pewność że to nie Ty jesteś kumplem który chce zdobyć hasło do konta kolegi :) Jak udowodnisz że to Ty jesteś FATAEM ?

4. WALLE

WALLE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mogę podać hasło do admina na pw, inaczej nie jestem w stanie udowodnic, zreszta po co ? czy to konto fataem ma jakies przywileje czy cos ? wystarczy ze usuniecie mi ban na ip i moge byc na tym co teraz jestem, nie bede musial sie meczyc z proxy ...

5. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Jak mozesz to podaj rowniez adres e-mail na jaki rejestrowales konto;p ulatwi to sprawe;p

6. WALLE

WALLE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Myslisz ze pamietam?? chyba na jakis zmyslony o ile mnie pamiec nie myli ...

7. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    O już ok jest, nie wiem czym to spowodowane... może u was coś nawala ?

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    ok zamykam temat, jak będą problemy kontaktuj się na pw z adminami.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum