1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbanowanie hdd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CrabKong, Grudzień 26, 2009.

1. CrabKong

CrabKong Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

chciałbym kupić hdd do konsoli i nie jestem pewien czy:

1. Jeśli podłącze HDD , i w konsoli będzie NAND na którym grałem online w gre z patchem na iextreme 1.4 to czy dostane bana na HDD lub co kolwiek innego ? jak się zaloguję do xbox live ? Żeby sobie ściągnąć np demka , bez grania w nielegalne giery .

2. Czy można podłączyć tylko HDD bez NAND ? ( bo jeśli tak to pytanie 1 jest nie warzne , bo z tego co wiem to w NAND zapsują sie te dane szczegułowe. :D

wiem że ja noob ale prosze bardzo o pomoc ;P

2. Lotnik421 Xbox One

3. nordeq

nordeq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk (tripcity)
    Jeśli posiadasz przerobioną konsole to trzeba liczyć się z ryzykiem zbanowania podczas łączenia się z live - także raczej nie polecam łączyć się z internetem na dzień dzisiejszy.

Nie ma możliwości uruchomić konsoli bez pamięci nand ponieważ ten czarodziejski nand to układ scalony na płycie głównej konsoli i rzeczywiście to tam przechowywane są informacje szczegółowe.

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Nie ma czegos takiego jak HDD z lub bez NAND.Okresl o co ci chodzi,i nie pytaj o ryzyko bana bo nikt o tym nie wie.

Kosz

Wczytywanie...

Poleć forum