1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbanowanie konsoli po aktualizacji ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dariuszpce, Listopad 20, 2012.

1. dariuszpce

dariuszpce Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kolega posiada konsolę z przerobionym napędem. Prawdopodobnie LT+ (przeróbka miała miejsce jakieś 2 lata temu). Problem polega na tym, że do ów konsoli została włożona płyta z oryginalną grą FIFA 13 PL.
    Prawdopodobnie konsola poprosiła o przeprowadzenie aktualizacji - została wykonana. Oczywiście zmienił się dashboard i nie odczytuje już tzw. "kopii zapasowych ;-)". Dodam tylko, że tej konsoli nigdy nie użyto do zabawy w trybie XBOX LIVE, tak więc nie była i nie jest oflagowana.

Moje pytania są następujące:

1) Czy konsola została w ten sposób zbanowana ?
    2) Jeżeli została zbanowana to czy można ten proces odwrócić z uwagi na fakt, że nie była przy tym podpięta do XBOX LIVE ? (mówiąc o odwróceniu procesu mam na myśli przerobienie napędu konsoli na oryginalny software i korzystanie z trybu XBOX LIVE bez ryzyka oflagowania i blokady konsoli)

Może ktoś miał kiedyś podobne doświadczenia ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Zbanowanie konsoli po aktualizacji ?

1) nie tylko usunelo przerobke, wystarczy wgrac ponownie
    2) konsola nie jest zbanowana i ma oryginalne fw

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

4. dariuszpce

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam przez to rozumieć, że bez obaw można w nią zainwestować XBOX LIVE GOLD i korzystać z trybu XBOX LIVE bez obawy o zbanowanie ? (słyszałem, że przeróbka zostawia jakiś ślad i jak znowu microsoft zacznie akcje w stylu "banowanie" to konsola może dostać BANA)

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Puki co nie zanosi się że MS zacznie akcję banowania więc spokojnie możesz kupić Golda.
    Od 3 lat cisza...

6. dariuszpce

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, ale nie chodzi mi o spekulacje tylko o konkretną odpowiedź: czy ta konsola będzie bezpieczna czy nie ? jeżeli nie to czy należy "coś z nią zrobić" tj. np. przeflashować napęd (chodź może to głupie pytanie bo aktualizacja z tego co zrozumiałem usunęła przeróbke z napędu) or something like that ?

7. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn

Jak chcesz mieć konkretną odpowiedź to zadzwoń do MS i zapytaj....http://support.xbox.com/pl-PL/contact-us?isChatCallAvailable=false

Jak konsola była już raz przerobiona to nic nie jesteś wstanie zrobić (poza wrzuceniem do napędu OFW), aby ją lepiej zabezpieczyć przed Banem.

8. dariuszpce

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Jeżeli dobrze zrozumiałem to najnowsza aktualizacja nie usunęła przeróbki LT w napędzie a jedynie sprawiła, że nie działa. Dla pewności należy wgrać oryginalny software do napędu. Jeżeli się myle to niech mnie ktoś poprawi :)
    DZIĘKI ZA POMOC :)

9. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    tylko i wyłącznie dashboard 2.0.13146.0 usuwał przeróbkę przez przeflashowanie napędu do OFW, więc jeżeli aktualizowałeś z wyższego dasha to naturalnie musisz wgrać do napędu oryginalny flash zamiast lt

Wczytywanie...

Poleć forum