1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbanowany dysk twardy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Cichy133, Czerwiec 26, 2012.

1. Cichy133

Cichy133 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Zapewne bylo juz milion takich tematow, ale nic konkretnego nie znalazlem i bardzo mi sie spieszy, wiec zakladam nowy watek. Mam zbanowanego od ponad roku xboxa z przerobka iextreme 1.6. Dzis kupilem nowego, niezbanowanego xboxa bez dysku i tu sie pojawia moje pytanie - czy moge przeniesc dysk ze zbanowanej konsoli do nowej tak, zeby save'y z gier mi normalnie dzialaly? I czy na ten dysk bedzie mozna na nowej konsoli bez problemu zgrywac gry, tak jak kiedys na tym moim poprzednim zgrywalem?
    Z gory dziekuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zgrywać gry zawsze można czy to z banem czy to bez.(aktualizacja po fali banów rozwiązała ten problem) Dysk możesz przepiać jedynie co będziesz musiał to naprawić swój profil pod pc, w innym wypadku zostanie odzyskanie z xbox live.

1 osoba to lubi.
  4. Cichy133

Cichy133 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    To swietna wiadomosc. Czyli po prostu wrzucam teraz ten dysk do nowej konsoli, robie aktualizacje dasha i save'y mi smigaja bez zadnych kombinacji? A o co chodzi z tym naprawieniem profilu? Bo w sumie po banie nabilem ponad 3000 punktow za achievementy i jesli nie musze ich tracic to bardzo bym prosil o jakas instrukcje jak to zrobic.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków.

Wczytywanie...

Poleć forum