1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbanowany dysk.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez druteron, Kwiecień 18, 2010.

1. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Mam pilne pytanie, nie mam czasu szukać odpowiedzi. Czy jeżeli kupię zbanowany dysk, to będzie można na nim instalować gry jeżeli mam najnowszego dasha? Bo rozumiem, że banowana była sama konsola, a nie dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Tak będziesz mógł instalować gry .

4. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    To dobrze, bo znalazłem aukcję, gdzie oferowany jest oryginalny 120gb dysk za 110 zł - używany i jako, że posiadam dysk 20gb przymierzałem się do zakupu nowego. A tu taka okazja :)

Dziękuję za szybką odpowiedź!

Mateusz.

Edit: Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum