1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbanowany xbox i fifa 12 na niego.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lipa246, Luty 17, 2013.

1. Lipa246

Lipa246 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem od znajomego xboxa 360. Do tej pory miałem jedynie Medal of Honor i gra działała bez zarzutów. Kupiłem fife 12 i oczywiście chciałem w nią zagrać, ale wyskoczył komunikat że muszę wykonać aktualizację do xbox live. Po dalszym szperaniu okazało się że konsola jest zablokowana. Nie zależy mi na graniu online tylko żeby można było rozegrać zwykłą gierkę ;) Jest to możliwe? Proszę was bardzo o pomoc :) Pozdrawiam!

Zapomniałem dodać że jeżeli po wyskoczeniu okienka z aktualizacją nacisnę ' Tak ' to pojawia się błąd 'E66'.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Zbanowany xbox i fifa 12 na niego.

Masz wymieniony napęd, stąd ten błąd. Jaka data produkcji i jaki napęd masz w konsoli.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Lipa246

Lipa246 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    napęd to będzie Toshiba-Samsung TS-H943, a data produkcji to 07.08.2006. Mimo tego błąd wyskakuje gdy chcę zaktualizować xboxa, a właśnie poprzez zablokowanie konsoli nie jest to możliwe,a także granie poprzez to w nową grę.

5. Lipa246

Lipa246 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z góry przepraszam za odświeżenie, ale zależy mi na szybkim rozwiązaniu tego problemu (jeśli się da)

Wczytywanie...

Poleć forum