1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbicie temperatury CPU

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mac00, Styczeń 31, 2015.

1. mac00

mac00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam Xboxa 360 slim BEZ rgh. Mój problem polega, że konsola się bardzo grzeje. Czy da się jakoś przyspieszyć wentylator bez rgh? Na razie na kraty od CPU kładę wentylator 12V od komputera i to bardzo pomaga, ale niestety ten wentylator ddługo nie może być tak wykorzystany, bo niedługo trafi tam, gdzie jego miejsce (do PC oczywiście :) ). Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    rozbierz, pozbądź się złogów kurzu na radiatorze i w okolicach i masz problem w 100% rozwiązany.

4. mac00

mac00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już to robilem, nic nie dało. Moje pytanie brzmi: Czy da się jakoś pokręcić wentylator bez przeróbki RGH?

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Twoja temperatura to pewnie 70 stopni nie masz się co martwić . Nie nie mną sposobu na podkrecenie wiatraku bez rgh

Wysłane z mojego HTC One max

6. mac00

mac00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słyszałem też, że gdzieś jest port 12V pod który można podłączyć wiatrak. Tylko gdzie on jest (jeżeli wogóle jest) ?

7. Kacper_Lew

Kacper_Lew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Możesz się pokusić o zdjęcie IHS wymianę pasty np na STG-2 i pięknie zbijesz temperatury o jakieś 7 do 10 stopni.

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    W slimach to jest normalne że na kratce są bardzo ciepłe, nic nie kombinuj... nie ściągaj ihs bo sobie jeszcze zaszkodzisz.
    Jak masz trochę pojęcie to możesz pastę wymienić.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

9. Kacper_Lew

Kacper_Lew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Co zaszkodzić ? Kolego ja w każdej konsoli co trafi do mnie to robię co prawda mam 14 letni staż i sprzęt. Ale jeśli według ciebie wymiana pasty po ihs szkodzi to chyba trzeba serwisy konsol po zamykać. Na konsola które są robione w naszym serwisie nie mam więcej pod obciążeniem niż 59-62 cpu , gpu 60-65 .Gdzie nominalne temp slimach to 82 cpu 75 gpu.

Ostatnia edycja: Luty 1, 2015
  10. dagamo

dagamo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pewnie mu chodziło, że może coś przypadkiem popsuć a nie, że wymiana pasty szkodzi

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum