1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbliża się darmowe DLC do AC: Brotherhood :)

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MarcinekZ, Listopad 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    A tu wiadomość, ale po angielsku

Assassin's Creed: Brotherhood DLC Coming Soon
    And the best part? It's free!

Written by Matrarch today at 18:42
    Ubisoft announced today that the most recent entry in their Assassin's Creed franchise, Assassin's Creed: Brotherhood, is set to receive a free DLC pack in the near future.

The "Animus Project Update 1.0" DLC focuses on expanding the multiplayer experience by adding one new game mode and one new map to the already available content. The new game mode, "Advanced Alliance", aims to increase the challenge of the Alliance mode by making target identification and engagement more difficult. The mode will feature three teams of two players and rewards the use of stealth in hunting down your targets.

The new map, Mont Saint-Michel, is notable for its use of narrow roads and multi-leveled architecture. Players will have to make the most of free run mode to traverse the new terrain.

Sebastian Puel, executive producer at Ubisoft Montreal shared the following statement:

We are very thrilled to be able to offer the first Multiplayer DLC for Assassin’s Creed Brotherhood for absolutely free. We wanted to say thank you to our fans for making Brotherhood such a huge success its opening week. We are very proud of the unique and innovative Multiplayer mode it offers, and hope the fans enjoy the new content.

"Animus Project Update 1.0" will be available on December 14th for the awesome price of 0msp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Fajnie że próbują coś robić z multiplayerem, ale dodanie trybu "Advanced..." jest jakby nie dodaniem niczego. Z tego co słyszałem to nieliczna grupa osób gra w trudniejszym trybie. Zestaw postaci, nowe mapy i przede wszystkim tryby w multiplayerze - to jest to, czego oczekuję od DLC do tej gry. Najchętniej zobaczyłbym w akcji wyścigi i otwartą walkę. Czekam na jakieś lepsze DLC.

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ciekawe czy te DLC będzie działać z pl wersją, albo czy w ogóle je dostaniemy na naszym live :)

5. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
  6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Haha, ja pier*ole, gra wyszła niecały tydzień temu a tutaj już DLC.
    Dobrze, że przynajmniej darmowe, to ich trochę ratuje.
    Ale i tak fakt, że wydają DLC po tak krótkim czasie premiery jest żałosny.

7. Dzefii92

Dzefii92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacie/Sanok
    Mogli by zrobić jakiś Upadet z nowymi trybami np: wyścigi,lub walka team Deathmatch 4vs4 itp.

8. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pierwszą działke zawsze dostaje się za darmo,za następne będzie trzeba płacić.

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    darmowy dodatek czyli pewnie nie wprowadza nic nowego, jedynie odblokowuje rzeczy, ktore już wcześniej były na płycie, ale zablokowane po to, by przyciągnąć nowych kupców tym dodatkiem, maniupulacja

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dzefii92 Myślę dokładnie tak samo, jak pierwszy raz usłyszałem że w Asasynie będzie multiplayer, to sobie pomyślałem że to świetnie, i że nawet takie proste wyścigi z checkpointami dadzą dużo frajdy. A poza tym nowy system walki aż się prosi o wprowadzenie go do multi, i dokładnie, powinien być jakiś deathmach albo zdobywanie posterunków poprzez otwartą walkę.

Co do samego DLC to super że darmowe, ale widać, że znowu nie takie przebojowe, chociaż ja specjalnie mam odłożone 1300msp na jakieś grubsze DLC, a tryb multi sprawdzę dopiero pod koniec grudnia :/ (Mam nadzieje że jeszcze ktoś będzie grał i wbijał ten 50lvl :D)

11. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    tak, jeszcze search and destroy,headquarters,capture the flag,tryb Gorączki ;>

12. Dzefii92

Dzefii92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacie/Sanok
    powiem ci ze search and destroy by był dobry pomysł.:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum