1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbliżający się koniec.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Kondziu360, Czerwiec 2, 2011.

1. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Chciałbym poprosić o radę, gdyż niewiem do końca co powinienem zrobić. Czuję że mój Falcon wkrótce dokona żywota. Laser nie chcę odczytywać płyt, konsola podczas gry wywala komunikat o przetarciu płyty szmatką, na ekranie pojawiają się artefakty. Xbox ma 2.5 roku, jest oczywiście przerobiony. Powinienem poczekać aż wystąpi RROD, spróbować szczęścia i wysłać go na gwarancję do MS, czy już teraz sprzedać przez allegro jako uszkodzony?
    Niewiem jak się teraz ma sprawa z gwarancjami, wiem że kiedyś przerobione konsole wracały naprawione.

2. Lotnik421 Xbox One

3. davidzgierz8484

davidzgierz8484 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    Jak jest ladnie otworzona to mozesz wyslac. Ale jak widac slady otwierania to nie ma co ryzykowac. Artefakty to zbliżający sie E74.

4. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najwyżej odeślą nienaprawioną i nie wierz w bajki o jakiś rachunkach na 500 zł za kuriera itd.

5. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    OK, ale muszę wywołać RRODA prawda? Tylko na niego jest 3 lata gwarancji. Na napęd było 2, wiec na tej podstawie wysyłać nie mogę.

Wczytywanie...

Poleć forum