1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zblokowana konsola help

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KuRMiNAToR1977, Styczeń 19, 2011.

1. KuRMiNAToR1977

KuRMiNAToR1977 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam przerobioną konsole na piraty ściągnąłem grę assassin creed brotherhood po włączeniu konsola zażądała update a ja wcisnąłem yes po chwili mam taki komunikat
    can't read the update from the disc. please reinsert the disc to continue the update.
    if the problem peresists,visit Xbox Support Home
    status code; 22FB - 3080 - 2200 - 0700 - C000 - 0034
    wchodziłem na ta strone ale wyskakuję że nie odnaleziono takiego codu problemu
    co robić pomóżcie bo moje dzieciaki się do mnie nie odzywają mówią że tata konsolę zepsół
    żadna gra nie działa nawet orginalna odrazu włącza się i jest komunikat j.w
    pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nitro

Nitro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów!
    ...nie wnikam w szczegóły ale rocznik 1977 powinien wiedzieć jak się pisze zepsuł...

Ale dobra. Dzisiaj było flagowanie przez aktualizację a co z tego wynika? BAN
    Więc prawdopodobnie masz Zbanowaną konsolę..

4. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Żaden ban, ban objawia się inaczej. To jest zwyczajny błąd przy aktualizacji. Dzieci prawdopodobnie mają racje że tata konsolę zepsuł.
    Robiłeś coś podczas aktualizowania? jakieś grzebanie w dashu albo wyjmowanie płyty?
    Jeśli tak to ściągnij update z xbox.com i spróbuj zainstalować. Jeśli nie pomoże to coś trzeba zrobić z przyciskami jakąś kombinację.
    Nie chcę cię wprowadzić w błąd tak więc poczekaj aż ktoś inny odpowie jaka to była kombinacja

5. Nitro

Nitro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów!
    A to z góry przepraszam. Pomyślałem że jak aktualizacja to podłączył do internetu. ;)
    Mój błąd

6. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    To aktualizacja kinectowa z płyty AC wprowadzająca nieszczęsne AP 2.5. Tak czy inaczej oflagowałeś sobie już konsole. Wiec nie podłączaj jej do neta. Sciągnij z xbox.com albo z forum aktualizacje, wgraj na pendraka i sprawdz czy pójdzie. Powinna. Jeśli nie to pisz, bedziemy próbować pomagać dalej...

7. Bartush

Bartush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    No nie napisał też jaką ma przeróbkę. Jeśli LT+ to tam raczej nie ma problemu chyba z flagą narazie.

8. Lucyfer 90

Lucyfer 90 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    miałem swego czasu ten sam problem. kumpel mi zassał aktualizacje wgrał na pendriva i wymiata ;p

9. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Jakiego masz flasha ? LT+ ? Jeżeli LT+ to nie martw się, tylko sciągaj aktualke z neta i wgrywaj przez pendriva. A jeżeli nie LT+ to masz flage i nie podłączaj się do neta bo bedzie ban. Wgraj aktualizacje z internetu. Pozdrawiam ! :)

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sprawdzić płytę abgx 360 nagrać raz jeszcze, konsola się zaktualizuje. Tak czy siak trzeba wgrać nowy fw do napędu bo i tak nie włączysz assasina

11. KuRMiNAToR1977

KuRMiNAToR1977 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sorry za błąd "zepsuł" konsolę ta dostałem w prezencie miesiąc temu i jestem w tych sprawach zupełnie zielony nie mam pojęcia jak została przerobiona .Próbowałem ściągnąć tą aktualizacje ze strony xbox.com?support wypaliłem na cd wkładam do konsoli i nic od razu strona z tym błędem , ściągnąłem na pendrive wsadziłem do konsoli odpaliłem i to samo ,może coś źle robię dajcie jakiś link do aktualizacji i instrukcje krok po kroku jakim programem nagrać na jakiej płycie na jakim pendrive w jakiej kolejności to wszystko mam zrobić .
    dzięki i pozdrawiam
    p,s nie mam pojęcia co to za płyta "płytę abgx 360"

12. xboxowner

xboxowner Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bez wiedzy jaka przeróbke masz pomocy raczej nikt ci nie udzieli a jesli masz inna niz LT+ to zegnaj genia masz bana wiec wtedy pobierz aktualke z neta i na pendriva daj i wsio

Wczytywanie...

Poleć forum