zbugowany achiv

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
witam, dzisiaj podczas odpalania L4D wyskoczył mi achievment polegający na zabicu poprzez rzut samochodem 20 ocalałych grając Tankiem w jakiejśtam kampanii (nie w podstawce gry). nigdy nie grałem Tankiem, nie rzucałem samochodami ani nawet nie mam tego dodatku z tą kampanią. Achiv zaliczył się sam i 20 gs dodało się do konta. strasznie mnie to irytuje, gdyż teraz liczba moich GS nie jest wiarygodna.. miał ktoś tak kiedyś? czy jest jakiś sposób, aby tego achieva się pozbyc? pewnie nie..
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma. Dzwoń do MS ,że ci achivy same wpadają a nie chcesz :/
 

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
No liczba Gscore dziwna, bo nigdzie nie ma achi za 1G, a tego achieva o którym mówisz, na liście zdobytych w L4D nie masz oO
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No liczba Gscore dziwna, bo nigdzie nie ma achi za 1G, a tego achieva o którym mówisz, na liście zdobytych w L4D nie masz oO
nie ma go bo nie mialem podpiętej konsoli do neta od jakiegoś czasu, jak podepnę, to się zaktualizuje. achiv wpadł sam przy loadingu gry :/
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
up, nikt tak nigdy nie miał? to niemożliwe, żebym był jedyny na tym forum..
 

even ope PL

Użytkownik
Użytkownik
Mi ostatnio wskoczyło osiągnięcie z CoD WAW, polegające na zabiciu gen. Amsela z pistoletu w misji Vendeta. Szczegół że generała nie trafiłem, zapisałem grę strzeliłem tak na próbę (chyba w ścianę), osiągnięcie przyznano. Dziwne ale ok już mnie zaczął ten achivment strasznie męczyć.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a w jakim momencie pojawiło się info o achivie? bo mi wywaliło podczas loadingu gry..
 

even ope PL

Użytkownik
Użytkownik
zapisałem stan gry, zacząłem od nowa i osiągnięcie wskoczyło, w zasadzie nawet w pierwszej chwili nie pomyślałem ze to achiv, myślałem że znajomy na live się pojawił
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dzisiaj podczas włączania L4D pierwszy raz od ponad 2 tygodni, przy loadingu znów wyskoczył achiv.. tym razem rzekomo przekazałem 10 ocalałym środki przeciwbólowe... zaczyna mnie to wkur..zac, co radzicie?
 

hashpl

Banned
moze ta gra ma spozniony zaplon ze tak powiem, zrobiles acziwa jakis czas temu a dopiero teraz ci wszedl ?
 

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz twój GS jest całkowicie wiarygodny , gdyż nie ma problemu, żeby to był twój pierwszy achiv w grze (jest to możliwe). Ja kiedyś jak robiłem achiv w force unleashed żeby zabić 100 osób aerial combo , dostałem za zabićie 100 saberthrowem, a tej mocy w ogóle nie używałem. Achivy czasem mają problem i się ładują podczas bootowania. Np. w bully żaden fabularny achiv nei wskakuje od razu , trzeba wyjść to menu i załadować grę, bo gra tylko podczas loadingu to sprawdza. L4d dostawałem tylko zasłużone achivy od razu kiedy je zrobiłem, to tak na marginesie.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
to, że spóźniony zapłon odpada, bo pierwszy z dwóch zbugowanych achivów polegał na rzucaniu samochodami Tankiem, a ja nigdy nim nie grałem
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zwykły bug i tyle :p
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zwykły bug i tyle :p
twoj post na prawde wiele wnosi.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ej, a ja w AC:BH mam problem z achivem bo miałem zabić 2 strażników korzystając ze spadochronu. Ok... zrobiłem to ale achiva nie dostałem. Jest szansa, że później się pojawi?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
twoj post na prawde wiele wnosi.
No bo co ma wnosić - zwykły bug - martwisz się o to jak babcie o spowiedź w każdy pierwszy piątek :)
 

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Ej, a ja w AC:BH mam problem z achivem bo miałem zabić 2 strażników korzystając ze spadochronu. Ok... zrobiłem to ale achiva nie dostałem. Jest szansa, że później się pojawi?
Baaardzo mała.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No bo co ma wnosić - zwykły bug - martwisz się o to jak babcie o spowiedź w każdy pierwszy piątek :)
nie, zwykły bug jest wtedy gdy wtopię się w tekstury, gdy pociski w magazynku się nie kończą, gdy po zabiciu gościa ten odlatuje w kosmos. to nie jest zwykły bug. skończ pisac w tym temacie, znajdz sobie inne do nabijania postów
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Myślę że powinieneś - tak jak ktoś wyżej napisał - zadzwonić na infolinię Microsoftu i ich o tym poinformować, bo jeszcze Ci bana dadzą za czitowanie w Aczikach, a wtedy jeszcze więcej się nadzwonisz.
 

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Jezu...Po co ta panika. Żadnego bana nie będzie. Jak dostanę achiv za skończenie tutoriala w jego trakcie , to też mam dzwonić do m$? Jakby to jeszcze było coś w stylu np zabicia 100000000 kolesi online , to można by się pospinać, porobić panikę i dzwonić. Założę się, że rozmowa na infolinii wyglądała by jakoś tak:

Dzień dobry, tu infolinia bla bla bla
- Witam. Dostałem dzisiaj achiva, chociaż na niego nie zasłużyłem.
-.......no i?
:D
 

Do góry Bottom