1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbyt częste upowanie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rurek, Maj 13, 2010.

1. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Nie uważacie, że zmorą giełdy są upy. Niektóre oferty są z kosmosu i cieszą się minimalnym zainteresowaniem. Maja po 10-15-20 upów przez co staje się to po prostu żenujące. Jeśli oferta jest dobra ludzie sami się interesują pytają w końcu towar się sprzedaje. Ale dlaczego dobre oferty mają tracić i spadać na dalekie pozycje przez upowiczów.

Raz skrytykowałem ofertę jednego z nobów (już zbanowany). Z cyklu ps2 za xboxa 360. Wartość używanego ps2 z kilkoma grami wycenił na 350zł (no coment, allegro 160-250). Za to dostałem warma od pabla.

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Powiem szczerze że masz trochę racji, jednak ludzie się tym ratują. Pierwszy dzień o towar nikt nie pyta, no to up i tak w kółko.
    Sam jak coś dodawałem do giełdy to upowałem...

4. Sebaaaaa310

Sebaaaaa310 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Można by było ograniczyć upowanie np do 10 razy....

5. Rurek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie o to chodzi gdyby nie prześciganie się w upach towar byłby dłużej na 1wszej lub 2giej stronie bez zbędnego i wkurzającego spamu.

6. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Pomyśl trochę. Jest to jakaś forma reklamy, może ciebie to nie zainteresuje, wydaje ci się dana oferta mało atrakcyjna, ale wejdzie ktoś inny i kupi. Zauważ, że sporo ludzi daje linki np. do Allegro. Czy ktoś musi komentować tutaj na forum, że kupił? Nie, bo i po co. Sprzedawca dostanie stosowną wiadomość, poprzez serwis Allegro. Piszesz, że ktoś może mieć pytanie, owszem, może. Jednak aukcja może być dobrze opisana i znajdzie w treści odpowiedź, a jeśli nie, to zada je na PW. Po to jest ten dział, aby z niego korzystać. Jeśli to tak zwane "upowanie" było by niezgodne z regulaminem, to nikt by tego nie robił, poza tym, nie można odświeżać co 5 minut, więc już nie przesadzaj. Ponad to, jeśli ktoś szuka dobrej oferty, to gwarantuje ci, że się nie podda po pierwszej, czy drugiej stronie. Przemyśl to i się zastanów, bo ja wcale nie uważam tego, za żenujące, każdy próbuje zainteresować swoją ofertą i tyle.

Jeżeli cię to tak bardzo irytuje, ten spam, to po co tam zaglądasz. Są moderatorzy, którzy dbają o porządek, ty sobie tym głowy nie zaprzątaj.

7. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1.Ofert na gieldzie jest tyle, ze i tak by znikaly.
    2.Potrzeba by 1312315 modów żeby każdy liczył po 10 upów w wątku.
    3.Gdyby nie upy, lecialy by setki warnow i narzekan userow.
    4.Nie ma obecnie innego rozwiazania ktore by zadowalalo wszystkich.

8. Rurek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No tym co tutaj napisałeś sam sobie strzelasz samobója. Usiądź weź krzesło i przeczytaj to co napisałeś. Jak zrozumiesz, że ten bełkot nie ma żadnego sensu edytuj to. Pozatym nie wypowiadaj się nie proszony. Temat jest sugestią dla ludzi rządzących tym forum. Jesteś ludzikiem ze stażem 30 postów wygłaszającym swoje mądrości a tak na prawdę g.. wiedzącym.
    Zabolało? Powinno.

Każdy z nas wie, że aktualny system nie jest idealny. Sam miałem kilka ofert w dziale giełda ale nie miałem czasu na ciągłe upowania wiec wszystko w kilka godzin leciało na dno. Fakt te liczenie 10ciu upów było by bardzo trudne ale kilka warmów i może by się sprawdziło. No nie wiem jestem tylko zwykłym userem.

Edytuj posty/BloodD

9. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Po pierwsze, zmień trochę język, bo nie zamierzam zniżać się do twojego poziomu, po drugie, to forum jest po to, abym mógł wygłosić swoje zdanie/opinię. W którym momencie strzeliłem sobie samobója? Podaj mi chociaż dwa stosowne argumenty. Z drugiej jednak strony zastanawia mnie twoje rozumowanie. Im więcej postów ma użytkownik, tym jest mądrzejszy? Otóż nie - muszę cię tutaj zaszokować. To, że mam małą ilość postów, nie znaczy, że nie czytam i nie obserwuję co się dzieje na forum, więc wybacz, ale ty skoro jesteś taki inteligentny, to mogłeś się domyślić, że wolę najpierw poszukać odpowiedzi na moje pytania, a dopiero potem zakładać temat, czy pisać nic nie wnoszące posty. Mówisz, że jest to sugestia, nie wziąłeś pod uwagę jednej rzeczy. Ja się z nią nie zgadzam, i co mi zrobisz? Nawyzywasz? Ile ty masz lat? Twoje zdanie jest święte?
    I na koniec z całego serca chcę ci powiedzieć, że nic mnie nie zabolało, bo nie powinno, a to, że użyjesz kilku obraźliwych słów, może wywołać u mnie jedynie delikatny uśmiech politowania.

A z tej wypowiedzi wnioski wyciągnąłem takie, że czujesz się poszkodowany, ponieważ twoja oferta spadła gdzieś na dalsze strony i teraz próbujesz pokazać światu swoją rozpacz. Jak zapewne wiesz (w co nie wątpie) nie ma rzeczy idealnych, albo coś mnie ominęło, nie wiem.
    Pozdrawiam zwykły userze!

10. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Rurek, a ty jakbys chcial cos sprzedac to bys nie staral sie tego zrobic jak najszybciej i jak najefektywniej ? co ci to przeszkadza, przeciez nie sa zakladane nowe tematy tylko wyswietla sie to jako 'nowy nieprzeczytany post', czlowieku, nie masz innych problemow? uwazam ze ten temat jest troche glupota ale to tylko moje osobiste zdanie. pozdrawiam

//Edit

gdzie druteron strzelił samobója?

11. Rurek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobra nie ważne co złego to nie ja.

Jeśli sugestia jest nie trafna temat zamknąć i przenieść do kosza. Jak sam nadal uważam, że mniej upów poprawiło by czytelność działu. Koniec kropka. Dziękuje dobranoc.

Wczytywanie...

Poleć forum