1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zbyt mały dysk - zwiększenie pojemności

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matysiakos, Październik 19, 2012.

1. matysiakos

matysiakos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam. Mam Xboxa z dyskiem 20GB. Gram z BF3. Po ostatnich aktualizacjach gry i wykupieniu dodatki "Bitwa Pancerna" zostało mi coś ponad 1GB wolnego miejsca na dysku. Jedna gra, zajmuje prawie cały mój dysk. Jeśli wyjdzie następna aktualizacja to nie będę mógł zagrać już w BF3...
    Czy mogę jakoś powiększyć dysk (podpiąć np. pendrive lub dysk przenośny)? Czy jak kupiłbym nowy dysk, to czy mógłbym przenieść jakoś mój profil, zapiski i statystyki w grach?
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DexuPL

DexuPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostrołęka
    Tak możesz podłączyć pendriva max.16 gb. A do konfiguracji to wpisz sobie na YT Jak skonfigurować pendrive w Xbox 360 i będzie. :)

1 osoba to lubi.
  4. matysiakos

matysiakos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Dziękuję bardzo za odpowiedź.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...