1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zczytanie klucza napędu Liteon 74850c

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez geminatores, Październik 11, 2011.

1. geminatores

geminatores Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Niestety udało mi się odnaleźć prostego tutoriala (przeglądałem tematy z JungeFlash i problemami użytkowników z odczytywaniem klucza) jak zczytać oryginalny klucz napędu Liteon 74850c - nie posiadam oryginalnego klucza a konsola była flashowana prawdopodobnie iextreme 1.5. Proszę o skierowanie do właściwego tutoriala. Drugie pytanie to czy po wgraniu dashboard 13599 cofnie flash i będzie można "bezproblemowo" odczytać klucz napędu i w jaki sposób?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafcio363

rafcio363 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sciagnij JF i w JungleFlasher v0.1.88 Beta (280)\Documentation\ masz pdfa z opisem co i jak zrobić - prościej się nieda.

Ja bym to zrobił tak : zgranie klucza, wgranie oryginalnego Fw, update konsolki, wgranie lt2.0

Wczytywanie...

Poleć forum