1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zdalna pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Renegatt, Sierpień 1, 2012.

1. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć
    Chcę pomóc kuzynowi, który ma fat-a (z hdmi) i jest przerobiony na rgh, ma obecnie 14699 a przeróbka była zrobiona z dobre pól roku temu albo nieco dawniej. Umiem zrobić update j-runnerem jednak nie mam pojęcia jaka tam jest wersja rgh (kuzyn tym bardziej) a osoba montująca to nie odpowiada na próby kontaktu. Konsola jest w Irlandii także nie mam do niej fizycznego dostępu. Nowe gry już krzyczą, że musi uaktualnić konsolę. Pomocy! :beguiled:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Niemożliwe. Wszystko musi działać. Nawet najnowsza gra. Niepotrzebna jest aktualizacja do wyższego dasha.
    Zróbcie update DL do 2.32 i będzie all ok.

1 osoba to lubi.
  4. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    OK, powiem mu niech dokładnie sprawdzi a jak już to niech poda o którą grę chodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum