1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zdaniem Microsoftu PlayStation 4 Pro nie dostarczy „prawdziwego 4K”. Konsola jest za słaba

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 21, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Walka o teraflopy wciąż trwa. Swoje zdanie na temat konsoli Japończyków wypowiedział producent wykonawczy Microsoftu, który podkreślił, że choć PlayStation 4 Pro będzie dobrym sprzętem, to nie dostarczy oczekiwanej przez graczy jakości.

Już w listopadzie na rynku zadebiutuje PlayStation 4 Pro. Konsola Sony będzie posiadać nowe podzespoły, dzięki którym urządzenie zaprezentuje moc na poziomie 4,2 teraflopa. Będzie to znaczący skok jakościowy względem aktualnie wrzuconych na rynek konsol ósmej generacji, ale zdaniem Alberta Penello to nie wystarczy, by zaprezentować prawdziwe 4K.

Przedstawiciel Microsoftu zaznaczył, że jego firma zdecydowała się na 6 TFLOP-ów, by zapewnić deweloperom niezbędną moc do przygotowania gier w natywnym 4K. Twórcy mogą wykorzystać swoje silniki i tworzyć produkcje na Project Scorpio korzystając z podzespołów gwarantujących najwyższą jakość. Penello zaznaczył, że to właśnie twórcy zasygnalizowali, że potrzebują takiej mocy, a 4,2 teraflopa w PlayStation 4 Pro nie wystarczy na „prawdziwe 4K”.

W sumie różnica w mocy jest naprawdę spora i już wcześniej Sony zapowiedziało, że tylko w nieliczne pozycje na PS4 Pro zagramy w natywnym 4K. W większości tytułów obraz będzie skalowany do tej oczekiwanej jakości

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja powiem tak. Niech narazie nikt nie skacze sobie do gardła Sony czy M$ bo jak doskonale wiemy to te konsole, które mamy teraz miały bez najmniejszych problemów obsługiwać 1080p w 60fps...

Więc teraz zbytnio na te "przechwałki" reaguje uśmiechem..

Niech wyjdzie ~8 gier z prawdziwym 4K i brak skoków fps to uwierzę. Inaczej ni chu chu :p

4. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    MS sie przechwala bo jak zwykle jest rok w plecy. :/

Tapatalk

5. ArturM05Pl

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Jest jeszcze jedna rzecz. Ps4 Pro kosztuje 1799 PLN . A tu się spekuluje ze scorpio będzie kosztowało 3 - 4 k PLN.

Tapatalk

6. danboj

danboj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To dobrze kupię dwie plejki pro za 3.800 i będę miał 8 tera flop.

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zgadzam się w 100%, każdy z producentów tylko obiecuje a później wychodzi jak zwykle...
    A tą obecną generacją jedni i drudzy pokazali że od chwalenia i obiecywania do końcowego efektu to droga jest bardzo długa i nie zawsze taka jaką nam obiecywali... także jak nie zobaczę to nie uwierzę, a na tą chwilę czekam na jednej i drugiej konsoli by poczciwe FullHD śmigało tak jak powinno czyli w full detalach przy 60fps.

BushyAxis793 lubi to.
  8. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Full detal i 60fps za 1500 zł ? Z kąt Ty żeś się urwał :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

9. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Przyleciałem z Marsa ;-)
    Gdybyś nie zrozumiał to chodziło mi o PRO i Scorpio by tam przede wszystkim śmigało bez problemów 1080p. przy full detalach i w 60fps, a nie o teraźniejsze buble typu PS4 i ONE :)

10. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    A ja słyszałem, że podobno można wymienić stare Xbox One na Scorpio za połowę ceny. Oczywiście z rachunkiem oryginalnym. Czy to prawda?

11. ArturM05Pl

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie do końca. Było info że będzie można zostawić starego i dopłacić. Ale ile i czy paragon potrzebny tego niewiadomo. Ps Xbox sie robi troche jak volkswagen. Hahaha

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

12. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    185
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Ale microsoft tez nie sprawi prawdziwego 4k 60fps za takie pieniądze o czym my mówimy w ogóle nie wiem po co oni pchają się w te 4k ledwo gry chodziiły na obu kosnolkach w 1080 30fps a teraz chcą 4k i 60fps dla mnie prosta sprawa 1080p to nie jest tragiczna rozdzielczość co ja będę siedział metr przed tv i się jarał ze mam więcej pikseli ?? wole ładniejsze detale 1080p i pewne 60fps..

Ostatnia edycja: Wrzesień 28, 2016
    BushyAxis793 i Lambo69 lubią to.
  13. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    Pamiętam jak jeszcze 1080p wchodziło na rynek. Wtedy było wielkie łooo jakie kolory, itd. Żeby odczuć 4K natywnie, to trzeba mieć telewizor wysokiej jakości. Nie wiem jak te gry będą wyglądąć w 4K ponieważ koncern może nas okłamywać i wmawiać, że to 4K rozdzielczość, czyli po prostu :fakju-kartoflu: W każdym bądź razie zobaczymy.

Wczytywanie...

Poleć forum