1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zdięcia z telefonu oraz pomoc w misji

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez daniel8b, Sierpień 25, 2008.

1. daniel8b

daniel8b Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie jak się robi zdięcia z telefonu. jak by co to jeszcze calego gtaIV nie przeszlem raczej nie jestem jeszcze w polowie.
    aha ijeszcze jedna prosba mam problem z misja Niby podjerzdzam do jakiegos klubu wtedy zabieram goscia i jade na jakas ulece dilera i jakis gosciu wchodzi do czarnej fury i niewiem co dalej

PS. Sory za bledy ale akorat gram i mi sie spieszy :p
    Widze ze nikt dugo nie odpisuje daltego mozna robic zdiecia ?? i prosilbym o pomoc w misji

2. Lotnik421 Xbox One

3. djkamilos

djkamilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Zdięcia z telefonu oraz pomoc w misji

Po pewnej misji od playboy X dostajesz nowy telefon. Wchodzisz do jego menu (tak jakbyś chcial do kogos dzwonić) zjezdzasz na dol i wybierasz camera. I potem robisz zdjęcia :)

Co do twojej misji to za bardzo nie wiem o którą ci chodzi, ale ściągnij sobie poradnik do GTA4, który znajdziesz w downloadzie. Mi naprawdę pomogł w kilku misjach

4. daniel8b

daniel8b Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Zdięcia z telefonu oraz pomoc w misji

dzieki moze jakos przejde to gta IV :p

Wczytywanie...

Poleć forum