1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zdjęcia z Adventures wykonywane przez Kinecta - gdzie są przechowywane?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gustaw, Listopad 22, 2010.

1. gustaw

gustaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    zakupiłem 2 dni temu komplet xb360/250+Kinect. W komplecie jest gierka Adventures i w trakcie gry wykonywane są czasem zdjęcia z ciekawych momentów jak skoki na rwącej rzece itp.
    Po zakończeniu gry fotki te są w skrócie pokazywane z jakimiś opisami.
    Czy te fotki są zapisywane na dysku lub gdzieś dostępne?
    Szukałem po menu ale w zawartości konsoli nic takiego nie ma...
    Na XBLive też nic takiego nie ma.
    Szukając w google po tekście "gdzie xbox zapisuje zdjęcia z kinecta" nie ma nic sensownego.
    Czy ktoś coś wie w tym temacie?

Pozdrawiam,
    gustaw

2. Lotnik421 Xbox One

3. beriallo

beriallo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wejdz na kinectshare.com, zarejestruj sie i voila :D oczywiscie wczesniej musisz zdjecia zuploadowac czyli wybierasz te, ktore lubisz i z poziomu xboxa wykorzystujesz opcje wyslij :)

4. gustaw

gustaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak tak, to wiem - to chyba jedyna droga, sądziłem że może siedzą gdzieś w otwartym katalogu i po połączeniu z komputerem będą w jakimś katalogu Photos czy coś takiego ale raczej tylko wysyłka na serwer. Wiadomo, że na dysku być muszą ale w normalny sposób nie są dostępne a i kombinować mi się nie chce z próbami zgrywania na siłe.
    pozdr.

5. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    moim zdaniem fotki te moga byc zapisane w zapisku stanu gry i nie sa dostepne , wyjasnialo by to fakt ze nie mozna ich znalesc jako pliki.

6. cann

cann Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :D wiatm, co zrobic aby jednak te fotki znalazly sie na paluchu badz innym nosniku bez XBL ? problem jest taki ze w miejscu w ktorym mieszkam jedyny internet to era blueconnect a tworzenie sieci w domu z wykorzystaniem tego sprzetu, ktory dziala na EDGE, jest w ogole nie zachecajace, wiec odpada !! jakies wiec pomysly czy to i tak na nic ?

7. kubagajos

kubagajos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szydłowiec
    Też od niedawna mam Kinect`a. Kiedy jesteś w Adventures, wejdź w pierwszą pozycję, a potem drugą, nazw nie podam bo nie pamiętam :D

Wczytywanie...

Poleć forum