1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zdjecie paragonu zakupu pada albo konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maryd, Styczeń 25, 2010.

1. Maryd

Maryd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    potrzebuje zdjecie zakupu pada do xboxa , ew konsolki nie starszy niz rok , pad mi sie zepsul a nie mam paragonu swojego;/ (konsola ponad rok , pada dokupilem na allegro i ma jakies 3 tyg...wszystkie naklejki itp ma) , pytalem czy da sie sprawdzic date produkcji pada i mowili , ze tak ale i tak na tej podstawie nie moga gwarancji wystawic;/ prosilbym na pw o zdjecie jak ktos moglby ! (nikt przy tym swojej gwarancji nie traci!!)

2. Lotnik421 Xbox One

3. masakrator10

masakrator10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślisz ze na podstawie zdjęcia paragonu ci na gwarancję coś przyjmą???? Szczerze wątpię.

4. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Gwara na akcesoria to 6 miesięcy od zakupu konsoli, próbowałeś zgłaszać uszkodzenie pada dołączonego do zestawu czy co?

5. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Jak pad jest dorzucony do xa a xa kupiłeś dawniej niż pół roku temu to gwarancja nie obowiązuje??

6. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    Gwarancja jest 12 miesiecy na pada od daty produkcji konsoli, nie trzeba wcale paragonu tyko wsyatrczy zadzwonic na infolinie, wysla na maila naklejke na paczke z padem i numer do kuriera i wszycho.

7. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    To ja mam takie pytanie... Gwarancja jest na wszystko od daty produkcji? Czyli jak kupię z konsolę z Maja 09 to już mi z 9 miesięcy ubyło z gwarancji? ;/

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak nie masz paragonu to od daty produkcji
    Jak masz paragon to od daty zakupu

9. Apacer

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    To i tak mówisz, że pad był razem z zestawem więc obowiązuje normalnie na niego gwara.

10. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

A ja mam takie pytanie gwarancja rok na akcesoria obowiązuje tylko od daty produkcji?Bo ustawowo gwarancja powinna trwać 2 lata.

11. Apacer

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Na sprzęt 2 lata, na roda 3 lata, na akcesoria 6 miesięcy, tak mówiła pani Ania na teleinfoM$lini.

Wczytywanie...

Poleć forum